Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Чому люди купують в Інтернеті?

Доска объявленийБлизько 2/3 населення України сьогодні є активними користувачами мережі Інтернет. Упродовж десятиліття ця цифра неухильно зростала, проте зараз дещо стабілізувалась. Як і всі, українці сидять у соціальних мережах, читають, дивляться серіали та роблять покупки онлайн.

Частка Інтернет-покупців навпаки почалась збільшуватися. Це пов‘язано з опануванням старшого покоління цієї функції, а також із тим, що будь-хто є потенційним покупцем. Звичайно, більшість замовлень роблять молоді люди через більшу освіченість, доступність та трошки забезпеченість. Проте серйозної різниці не відчувається. Можна зробити два висновки для продавців:

  • Людина, яка не купувала раніше товари онлайн, може легко перейти у сегмент покупців.
  • Процес «перетікання» буде затяжним та тривалим, бо немає певної цільової аудиторії, для якої можна було використати конкретні меседжі для залучення.

 

Продажі: на що звернути увагу

 

Найпопулярнішими товарами, які продаються на ринку є:

  • Побутова техніка;
  •  Одяг, взуття, аксесуари;
  •  Парфуми;

Категорію найнепопулярніших становлять:

  • Меблі;
  • Медикаменти;
  • Харчові продукти.

Кожна людина завжди буде робити дві речі: їсти та наводити чистоту (купатися, прати, мити підлогу і тд). Таким чином категорії їжа та побутова хімія будуть завжди популярні, хоча в Інтернет-магазинах вони не дуже популярні, на жаль.

За даними Держстату близько 50% витрачених грошей українців становлять саме продукти харчування. Таким вином, якщо є ідея відкрити Інтернет-магазин, то можна задуматися про харчову промисловість, бо вона набиратиме популярність більше і більше. 

Чому дошки оголошень корисні?

Дуже популярними стають додатки та сервіси, де люди можуть самостійно подавати оголошення безкоштовно або за символічну суму. Це вигідно не тільки для людини, а й для природи насправді. Людина подає товар на продаж, бо їй вона не потрібна, а викинути не хочеться, бо вона в гарному стані або просто шкода. Інша людина, яка потребує цю річ має змогу дати їй другий шанс, а ще й може навіть купити її дешевше, ніж у звичайному магазині.

Це також гарно для екологічного складника, бо використовується практика «reuse», що скорочує використання ресурсів для вироблення нових товарів та кількість речей, які просто залишаються на звалищах. Один із таких сервісів - sbo.ua - це сайт, де можна подати оголошення та зробити покупки самостійно у Львові. Сервіс зручний своїм різноманіттям товарів, послуг, цін. Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Хранение меховых шапок

23.06.2014
87890976Пришло столь долгожданное лето, поэтому мы с радостью прячем свои зимние вещи, которые будут...
Подробнее...

Несет ли вред эпиляция?

22.06.2014
photo 1077В последнее время популярным стало мнение, что такая, казалось бы, привычная для женщин...
Подробнее...

Как выбрать флешку и какую?

13.11.2014
0a7ffdcafe71968633ae392aab66d648Еще относительно недавно многие и представить не могли, что не смогут обойтись без такого...
Подробнее...

Проезд в Украине: дешево и сердито

09.09.2014
Man bus 2 sstЭкономическая ситуация в нашей стране, конечно же, оставляет желать лучшего. Это ясно всем и...
Подробнее...

Коммунальные услуги: как платить меньше?

31.03.2015
29-hbbmsqvimpcmwuqcМногие украинцы уже сейчас начинают готовиться к повышению коммунальных тарифов. К сожалению, не...
Подробнее...