Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Landi Renzo - ГБО преміум-класу

169052Дивлячись на різницю в цінах на бензин і зріджений газ, вже не виникає питання про доцільність переобладнання автомобіля на альтернативний вид палива. Питання лише в тому, яке обладнання встановити. І воно хвилює всіх, хто планує установку ГБО, але особливо - власників сучасних автомобілів з двигунами, оснащеними прямим уприскуванням палива. Володарі ж дизельних авто лише зітхають - прийнято вважати, що дизель на газ не перекводиться. Але це - міф.

ГБО? Італія!

Італійське газобалонне обладнання давно вважається синонімом якості. Частково це нав'язано установниками: вони із задоволенням ставлять саме це обладнання. З однієї простої причини: практично немає гарантійних випадків. Поставив - заробив - і забув. І клієнт задоволений - а значить, установник заробляє не тільки гроші, а й репутацію. Яка теж в підсумку - гроші.

Чому італійське обладнання вважається кращим? Та хоча б тому, що саме в цій країні вперше «газифікували» автомобіль. А значить, досвіду їм вже точно не позичати. Це стосується і одного з заслужених лідерів серед італійських - а значить, і світових - брендів газового обладнання - Landi Renzo. Навіть «молодша» серія EVO, призначена для недорогих і не зовсім нових 3-4 циліндровий моторів, що відповідають нормам до Євро-4, забезпечується трирічною гарантією. Власники найсучасніших авто з двигунами, які відповідають Євро-5 і Євро-6, оцінять серію Landi Renzo Omegas.

А тепер найцікавіше. На авто з прямим уприскуванням - FSI, TSI, TFSI, GDI - ставити газ не рекомендується деякими офіційними дилерами. Але тепер можна сказати - не рекомендувалося, бо інженери Ланді Рензо створили спеціальну серію Direct. Це обладнання забезпечує змішане харчування двигуна, що складається на 85% з газу і 15% з бензину. Економія трохи менше, ніж при експлуатації на чистому газу, але зате забезпечується схоронність бензинових форсунок. А вартість заправки знижується, при сьогоднішній різниці в цінах, на 50%. Для порівняння - це всього на 10% менше економії тих, хто на бензині лише заводить автомобіль.

А тепер про дизелі

Встановити ГБО на дизель можна. Причому не лише на легковий автомобіль, але навіть на сільгосптехніку. Для цього існує Landi Renzo Dual Fuel - обладнання, яке створює суміш газу і дизельного палива. Результат - істотна економія і зниження викиду шкідливих речовин в атмосферу.

Докладніше - на офіційному сайті Ланді Рензо в Україні http://landirenzo.com.uaРейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Что поесть в Амстердаме?

22.01.2015
P397Амстердам – это столица Нидерландов и вообще очень интересный и своеобразный город. Он как...
Подробнее...

Главные преимущества микрозаймов

20.05.2017
микрозаймТакое понятие как микрозаймы на данный момент очень популярные среди украинских жителей....
Подробнее...

5 основных причин заказать продвижение сайтов на Site-ok

05.03.2016
765Нет смысла отрицать роль интернета в жизни человека. Сегодня мы все чаще сталкиваемся с...
Подробнее...

Львов и его мистические места

24.11.2015
Мистические места ЛьвоваОтдых во Львове необязательно должен быть типичным туристическим: поход по музеям и кафешкам ....
Подробнее...

Как выбрать флешку и какую?

13.11.2014
0a7ffdcafe71968633ae392aab66d648Еще относительно недавно многие и представить не могли, что не смогут обойтись без такого...
Подробнее...