Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як святкують День закоханих у різних країнах

День закоханихДень Святого Валентина - свято всіх закоханих, яке припадає на 14 лютого кожного року, відмічається у різних країнах. 14 лютого в повітрі вирують почуття, радість і щирість. Так, люди хочуть дарувати різні оригінальні подарунки на День закоханих своїм половинкам.


Як святкується день закоханих?


В Японії досить незвичним є це свято, бо прийнято, що дівчата дарують хлопцям солодощі (шоколад є найбільш популярний, переважно чорний). Вони вважають, що тільки він спроможний передати силу кохання. Проте цінується більше, коли дівчина самостійно приготує шоколадні цукерки. Навіть якщо вона задумала подарувати щось інше, то все одно обов’язково буде шоколадний елемент. Натомість хлопці дарують дівчатам на другий день закоханий, який святкується 14 березня. Вони також використовують для цього шоколад, але білий.

У Великій Британії мали повір’я щодо того, якого першого хлопця у 14 лютому зустріне дівчина, той і буде її «Валентином», але дівчата були кмітливими, тому зав’язували очі.
У той час хлопці брали певну кількість клаптиків паперу (те число, коли у нього день народження), писала імена дівчат, клали у мішечок і витягали. Чиє ім’я - та дівчина буде його «Валентиною», а він «Валентином» на увесь наступний рік.

У Італії також люблять це свято, бо вважають його солодким. І мають дарувати одне одному солодощі, бо якщо ні, то не знайде своє кохання (або будуть проблеми) увесь наступний рік.

У поляків також є традиція їздити до Познані, бо там лежать мощі святого Валентина і є його ікона, яка за повір'ям допомагає у любовних справах.

Українці не мають однієї спільної традиції святкувати День Святого Валентина, проте зазвичай організовуються різні флеш-моби, чимало театральних вистав, вечірки та заходи.


Дивні святкування

Не всі країни позитивно ставляться до дня святого Валентина.

Наприклад, Німеччина вважає це свято не закоханих, а психічнохворих, бо в Римо-католицькій церкві св. Валентина зображують в одязі єпископа, який врятував юнака від епілепсії. Через те німці просто проводять спеціальне богослужіння та у психічних лікарнях розвішують червоні стрічки.

У Пакистані День закоханих просто заборонений через петицію одного жителя, який сказав, що свято суперечить мусульманській культурі. Те саме стосується Індонезії.

В Ірані, Малайзії, Саудівській Аравії та Індії святкування також заборонені. Хоча в де-не-де цей закон ігнорується.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Путешествуем по Ярославлю: интересные места

07.07.2015
ЯрославльОдин из старейших городов России – определенно Ярославль. В нем находится 800 архитектурных...
Подробнее...

Женское термобельё – пора делать выбор!

18.04.2014
15Каждая женщина следить за всеми новинками, которые появляются в мире моды. Интересно отметить,...
Подробнее...

Адвокат по семейным делам: 3 совет по выбору

13.09.2018
адвокатВ последнее время адвокат по семейным делам стал чрезвычайно востребованным специалистом. Многие...
Подробнее...

Украинские студенты хотят учиться за границей для развития Украины

08.10.2015
студентыУкраинские чиновники сообщили, студенты из Украины хотят не просто получать образование за...
Подробнее...

Бытовая химия: польза или вред?

17.06.2014
household chemicalsНесомненно, бытовая химия – это одно из достижений цивилизации. Едва ли кто-то сможет...
Подробнее...