Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

5 речей, які варто зробити у Львові?

ЛьвовЛьвів – це місто, яке відвідують тисячі та тисячі туристів. Важливо відзначити той факт, що Львів – це всесезонне туристичне місто. Особливо тут багато туристів у літній період і на зимові свята. Якщо ви також вирішили відправитися до Львова з туристичною метою, слід добре продумати свій маршрут, а також те, що саме ви робитимете у Львові. У цій статті ми поділимося п'ятьма речами, які ви повинні зробити, коли будете у Львові.

Як було зазначено раніше, Львів – це надзвичайно популярне місто серед туристів. Зазначимо, що Львів із задоволенням відвідують не лише українські туристи, а й іноземні. Найчастіше, туристи приїжджають непідготовленими, у зв'язку з чим можуть пропустити дуже багато цікавого та захоплюючого. Щоб цього не сталося з вами, ми поділимося п'ятьома речами, які варто зробити обов'язково у Львові.

5 речей, які варто зробити у Львові

1. Оселіться у старій частині міста. Насамперед, експерти радять селитися та обирати житло у старій частині міста. Наприклад, ви можете зупинитись тут "Gruner Lviv Boutique Hotel" перейшовши на сайт ви можете замовити номер в готелі. Таке рішення та розташування дозволить вам краще відчути атмосферу цього міста. Також, ви будете в пішій доступності до основних визначних пам'яток.

2. Гуляйте старим містом пішки. Вивчіть кожен камінчик цієї частини міста. Гуляючи пішки, ви зможете не лише намилуватися старовинною, європейською архітектурою, а й скуштувати смачну каву та з'їсти десерт.

3. Відвідайте Личаківський цвинтар. Личаківський цвинтар – це одна з визначних пам'яток Львова. Цікаво відзначити, що цей цвинтар вважається музеєм, і вхід до нього становить 30 гривень.

4. Пийте львівську каву та їжте шоколад. Звичайно ж, у Львові обов'язково слід скуштувати каву та шоколад. Цей напій та десерт вважається символами міста. Кав'ярні є повсюдно, тому з їх пошуком у вас точно не виникне проблем.

5. Завітайте до кількох перевірених львівських ресторанів. Львівські ресторани відрізняються вишуканою, старовинною та цікавою архітектурою та пропонують дуже смачні страви.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що Львів – це дуже цікаве та красиве місто в європейському стилі. Проте непідготовлені туристи можуть пропустити дуже багато цікавого. Якщо ви використовуєте всі вищезгадані рекомендації, ваш відпочинок точно буде захоплюючим і незабутнім.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Как устроиться работать гидом в другой стране?

11.09.2015
гидПрофессия гид появилась относительно недавно. Опрос дал понять, много людей хотят стать гидами в...
Подробнее...

Жилищная консультация или когда на помощь приходят специалисты

22.09.2014
47Жилищные проблемы касаются каждого из нас в определенной степени. Но как простым потребителям...
Подробнее...

Какая одежда нужна для зимнего отдыха в горах?

13.08.2014
ski 13Лето и жара – последнее время эти два слова становятся практически синонимами. Нигде не скрыться...
Подробнее...

Универсальная коляска для детей решит все проблемы

22.07.2015
Универсальная коляска HesbaПри появлении малыша в семье у многих родителей возникает вопрос, какую коляску купить ребёнку?...
Подробнее...

Зачем нам нужен врач-диетолог?

28.05.2014
unnamedДиетолог – вещь для нас по истине необычная. Раньше считалось, что на прием к диетологу могут...
Подробнее...