Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Куди поїхати на Новий Рік в Україні?

новый годНовий Рік – особливе свято для багатьох людей. Саме тому часто люди з особливим трепетом ставляться до вибору місця для святкування. На жаль, останнім часом вибрати місце для святкування Нового Року не так вже й просто. Ситуація є досить нестабільною і багато закладів можуть бути закриті. Саме тому слід подвійно відповідально підготуватися до організації свята. У статті ми розглянемо варіанти, куди можна поїхати на Новий Рік в Україні.

Україна – велика та багатогранна країна. Абсолютно всі українські міста мають свій шарм, історію, цікаві місця тощо. Можна з упевненістю сказати, що незалежно, куди ви поїдете, ви точно знайдете те, що вам прийде до душі. Однак, щоб уникнути несподіванок та сюрпризів, до вибору місця для святкування Нового Року краще підійти заздалегідь. Зараз є багато курортів, які ви можете відвідати на Новий Рік, приклади можна подивитися в Інтернеті.

Куди поїхати на Новий Рік?

Якщо ви хочете зустріти Новий Рік незвичайно, ви можете провести його у цьому замку. Наприклад, у селі Чинадієво є замок Шенборнів. Ви зможете не тільки зустріти Новий Рік у стінах графської резиденції, але й оглянути красу даного палацу. На даний момент на території замку розташований санаторій.

Також ви можете відвідати «Замок Лева» у Львові. Загалом багато людей вважають, що новорічна ніч у Львові – це надзвичайно хороша ідея. Цьому замку понад сто років, тому він постійно привертає до себе увагу туристів.

Звісно ж, лідером є Карпати. Саме сюди тисячі туристів їду на зимові свята. Ви можете вибрати один із зимових курортів Карпат для проведення новорічної ночі.

Також, не багато хто знає, що біля підніжжя Дністровського каньйону є комплекс «Услад». Це дуже мальовниче та красиве місце, де ви зможете відпочити на свіжому відпочинку та насолодитися неймовірними краєвидами.

Якщо ви любите українську культуру, то вам підійде етно комплекс «Українське село». Тут ви зможете зустріти Новий Рік за всіма українськими традиціями.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що кожне місто, кожне місце чудове для святкування прекрасної новорічної ночі. У процесі вибору найкраще спиратися на свої відчуття, бажання, переваги. Тоді у вас точно вдасться вибрати місце, де вам буде максимально цікаво та комфортно.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Ох уж эта Красная площадь!

15.12.2014
Moscow-rТо, что Красная площадь – это центр отечества, да и вообще центр всего мира – известно каждому:...
Подробнее...

Львовские жители знают, как сделать утро бодрым

20.02.2016
бодрое утроК сожалению, для многих украинских жителей утро – мучительное время дня, когда приходится...
Подробнее...

Правильний вибір ідеального інтер’єру

02.09.2016
Для виготовлення дверей потрібно використовувати в виробництві тільки якісний матеріал.
Подробнее...

Копия часов: покупать или нет?

29.05.2014
Casio-oceanusСегодня часы перестали быть просто прибором, показывающим время, обретя статус модного...
Подробнее...

Дополнительная морозильная камера: особенности покупки

13.05.2014
nord 156 b enlВ холодное время года, когда организм страдает от недостатка витаминов, как еж хорошо открыть...
Подробнее...