Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Куди поїхати на Новий Рік в Україні?

новый годНовий Рік – особливе свято для багатьох людей. Саме тому часто люди з особливим трепетом ставляться до вибору місця для святкування. На жаль, останнім часом вибрати місце для святкування Нового Року не так вже й просто. Ситуація є досить нестабільною і багато закладів можуть бути закриті. Саме тому слід подвійно відповідально підготуватися до організації свята. У статті ми розглянемо варіанти, куди можна поїхати на Новий Рік в Україні.

Україна – велика та багатогранна країна. Абсолютно всі українські міста мають свій шарм, історію, цікаві місця тощо. Можна з упевненістю сказати, що незалежно, куди ви поїдете, ви точно знайдете те, що вам прийде до душі. Однак, щоб уникнути несподіванок та сюрпризів, до вибору місця для святкування Нового Року краще підійти заздалегідь. Зараз є багато курортів, які ви можете відвідати на Новий Рік, приклади можна подивитися в Інтернеті.

Куди поїхати на Новий Рік?

Якщо ви хочете зустріти Новий Рік незвичайно, ви можете провести його у цьому замку. Наприклад, у селі Чинадієво є замок Шенборнів. Ви зможете не тільки зустріти Новий Рік у стінах графської резиденції, але й оглянути красу даного палацу. На даний момент на території замку розташований санаторій.

Також ви можете відвідати «Замок Лева» у Львові. Загалом багато людей вважають, що новорічна ніч у Львові – це надзвичайно хороша ідея. Цьому замку понад сто років, тому він постійно привертає до себе увагу туристів.

Звісно ж, лідером є Карпати. Саме сюди тисячі туристів їду на зимові свята. Ви можете вибрати один із зимових курортів Карпат для проведення новорічної ночі.

Також, не багато хто знає, що біля підніжжя Дністровського каньйону є комплекс «Услад». Це дуже мальовниче та красиве місце, де ви зможете відпочити на свіжому відпочинку та насолодитися неймовірними краєвидами.

Якщо ви любите українську культуру, то вам підійде етно комплекс «Українське село». Тут ви зможете зустріти Новий Рік за всіма українськими традиціями.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що кожне місто, кожне місце чудове для святкування прекрасної новорічної ночі. У процесі вибору найкраще спиратися на свої відчуття, бажання, переваги. Тоді у вас точно вдасться вибрати місце, де вам буде максимально цікаво та комфортно.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Бухгалтерский аудит как метод эффективности бизнеса

24.10.2019
бухгалтерский аудитВедение дел того или иного предприятия нуждается в огромном количестве знаний. Зачастую большие...
Подробнее...

Древний Таллин – столица современной Эстонии

24.03.2014
Как всегда, неожиданно быстро наступит лето, а с ним и время каникул и отпусков. Кажется, что...
Подробнее...

Самые интересные места в Казани

25.03.2016
КазаньЕсли Вы решили отправиться в Казань, чтобы увидеть своими глазами данный город и изучить его...
Подробнее...

Что такое портативная колонка и на что обратить внимание во время выбора

06.09.2019
портативная колонкаВ последнее время портативные колонки стали невероятно популярными. Однако перед тем как...
Подробнее...

Как найти идею для бизнеса в Львове?

13.03.2016
идея для бизнесаКак показывает практика, в Украине все больше людей желают зарабатывать деньги на существование...
Подробнее...