Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Landi Renzo - ГБО преміум-класу

169052Дивлячись на різницю в цінах на бензин і зріджений газ, вже не виникає питання про доцільність переобладнання автомобіля на альтернативний вид палива. Питання лише в тому, яке обладнання встановити. І воно хвилює всіх, хто планує установку ГБО, але особливо - власників сучасних автомобілів з двигунами, оснащеними прямим уприскуванням палива. Володарі ж дизельних авто лише зітхають - прийнято вважати, що дизель на газ не перекводиться. Але це - міф.

ГБО? Італія!

Італійське газобалонне обладнання давно вважається синонімом якості. Частково це нав'язано установниками: вони із задоволенням ставлять саме це обладнання. З однієї простої причини: практично немає гарантійних випадків. Поставив - заробив - і забув. І клієнт задоволений - а значить, установник заробляє не тільки гроші, а й репутацію. Яка теж в підсумку - гроші.

Чому італійське обладнання вважається кращим? Та хоча б тому, що саме в цій країні вперше «газифікували» автомобіль. А значить, досвіду їм вже точно не позичати. Це стосується і одного з заслужених лідерів серед італійських - а значить, і світових - брендів газового обладнання - Landi Renzo. Навіть «молодша» серія EVO, призначена для недорогих і не зовсім нових 3-4 циліндровий моторів, що відповідають нормам до Євро-4, забезпечується трирічною гарантією. Власники найсучасніших авто з двигунами, які відповідають Євро-5 і Євро-6, оцінять серію Landi Renzo Omegas.

А тепер найцікавіше. На авто з прямим уприскуванням - FSI, TSI, TFSI, GDI - ставити газ не рекомендується деякими офіційними дилерами. Але тепер можна сказати - не рекомендувалося, бо інженери Ланді Рензо створили спеціальну серію Direct. Це обладнання забезпечує змішане харчування двигуна, що складається на 85% з газу і 15% з бензину. Економія трохи менше, ніж при експлуатації на чистому газу, але зате забезпечується схоронність бензинових форсунок. А вартість заправки знижується, при сьогоднішній різниці в цінах, на 50%. Для порівняння - це всього на 10% менше економії тих, хто на бензині лише заводить автомобіль.

А тепер про дизелі

Встановити ГБО на дизель можна. Причому не лише на легковий автомобіль, але навіть на сільгосптехніку. Для цього існує Landi Renzo Dual Fuel - обладнання, яке створює суміш газу і дизельного палива. Результат - істотна економія і зниження викиду шкідливих речовин в атмосферу.

Докладніше - на офіційному сайті Ланді Рензо в Україні http://landirenzo.com.uaРейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Стоит ли сдавать подушку в химчистку?

29.06.2016
40 9Радует, что все больше и больше владельцев постельных принадлежностей обращаются в химчистки с...
Подробнее...

Как выбрать идеальный ноутбук?

23.03.2014
vybor noutbukaПерсональный компьютер стал для нас, современных жителей, настолько привычной вещью, что...
Подробнее...

Вывески из объемных световых букв: что это такое

26.12.2014
29-hbbmsqvimpcmwuqcБизнес начинается с вывески. Да-да, именно красивая и стильная вывеска над входом способна как...
Подробнее...

Служба такси: на что обратить внимание?

04.08.2019
таксиНа сегодняшний день на рынке транспортных перевозок множество служб такси. К сожалению, высокая...
Подробнее...

Как оформить визу в Сингапур?

18.12.2015
шенгенская визаЧтобы посетить некоторые европейские страны и страны, не входящие в Европейский Союз, Вам, в...
Подробнее...