Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Landi Renzo - ГБО преміум-класу

169052Дивлячись на різницю в цінах на бензин і зріджений газ, вже не виникає питання про доцільність переобладнання автомобіля на альтернативний вид палива. Питання лише в тому, яке обладнання встановити. І воно хвилює всіх, хто планує установку ГБО, але особливо - власників сучасних автомобілів з двигунами, оснащеними прямим уприскуванням палива. Володарі ж дизельних авто лише зітхають - прийнято вважати, що дизель на газ не перекводиться. Але це - міф.

ГБО? Італія!

Італійське газобалонне обладнання давно вважається синонімом якості. Частково це нав'язано установниками: вони із задоволенням ставлять саме це обладнання. З однієї простої причини: практично немає гарантійних випадків. Поставив - заробив - і забув. І клієнт задоволений - а значить, установник заробляє не тільки гроші, а й репутацію. Яка теж в підсумку - гроші.

Чому італійське обладнання вважається кращим? Та хоча б тому, що саме в цій країні вперше «газифікували» автомобіль. А значить, досвіду їм вже точно не позичати. Це стосується і одного з заслужених лідерів серед італійських - а значить, і світових - брендів газового обладнання - Landi Renzo. Навіть «молодша» серія EVO, призначена для недорогих і не зовсім нових 3-4 циліндровий моторів, що відповідають нормам до Євро-4, забезпечується трирічною гарантією. Власники найсучасніших авто з двигунами, які відповідають Євро-5 і Євро-6, оцінять серію Landi Renzo Omegas.

А тепер найцікавіше. На авто з прямим уприскуванням - FSI, TSI, TFSI, GDI - ставити газ не рекомендується деякими офіційними дилерами. Але тепер можна сказати - не рекомендувалося, бо інженери Ланді Рензо створили спеціальну серію Direct. Це обладнання забезпечує змішане харчування двигуна, що складається на 85% з газу і 15% з бензину. Економія трохи менше, ніж при експлуатації на чистому газу, але зате забезпечується схоронність бензинових форсунок. А вартість заправки знижується, при сьогоднішній різниці в цінах, на 50%. Для порівняння - це всього на 10% менше економії тих, хто на бензині лише заводить автомобіль.

А тепер про дизелі

Встановити ГБО на дизель можна. Причому не лише на легковий автомобіль, але навіть на сільгосптехніку. Для цього існує Landi Renzo Dual Fuel - обладнання, яке створює суміш газу і дизельного палива. Результат - істотна економія і зниження викиду шкідливих речовин в атмосферу.

Докладніше - на офіційному сайті Ланді Рензо в Україні http://landirenzo.com.uaРейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Несколько полезных советов по уходу за волосами

11.02.2020
волосыКаждый человек - уникален. Также и волосы. Разные стрижки, оттенки, структура и гены. От чего...
Подробнее...

Организация отпуска: как справиться без турфирмы?

26.04.2016
отпускПридя в туристическую фирму, мы часто сталкиваемся с ситуацией, когда услуги фирмы могут быть...
Подробнее...

Как принимать ароматические ванны?

10.11.2014
9889098К сожалению, многие забывают о собственном здоровье в современном ритме жизни. Специалисты же...
Подробнее...

Почему стоит пользоваться выделенными серверами?

25.02.2020
dedicated-serverВыделенный сервер - это удалённый сервер (компьютер), который включен 24 часа в сутки. Они...
Подробнее...

Тула - город-хранитель русской истории

16.05.2014
640px-Храм Сергия Радонежского ТулаТула – это один из тех городов, которые уж точно не соответствуют понятию мегаполиса 21...
Подробнее...