Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

На Львівщині розширюють програми по підтримці аграріїв

аграріїБагато експертів сходиться у думці, що сільське господарство зараз потребує підтримки. Також це стратегічно важлива галузь в Україні, яку треба підтримувати. Так, нещодавно стало відомо, що на Львівщині почалися процеси по розширенню програм підтримки аграріїв. 

Начальник Львівської військової обласної адміністрації вніс зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки на 2021 рік. Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Якими особливостями володіють нові зміни у програмі?

Також повідомляється, що через продовження воєнного стану дію програми поширено на жнивну кампанію та осінньо-польові роботи. Також стало відомо, що внесено зміні щодо підтримки на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів. 

Тепер, фінансова допомога, у вигляді пільгових кредитів буде надаватися суб'єктам підприємництва на придбання насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин, закупку мінеральних добрив, придбання комплектуючих виробів і деталей, послуг пов’язаних з виробництвом сільськогосподарської продукції, купівлю інвентарю та інструментів для проведення  ремонтних робіт і т.і. 

Наразі кожен українець може слідкувати за актуальними новинами у онлайн режимі. Але важливо зауважити, що слід дуже уважно відноситися до вибору сервісів новин. Зараз ви можете знайти ресурси, де новости Украины чесні, актуальні і прозорі. 

Критерії відбору кандидатів н отримання пільгового кредиту 

Наразі, суб'єкти підприємництва можуть подати заяву-анкету на отримання пільгового кредиту. Оцінюватися заявки-анкети будуть по п'яти основних критеріях, а саме:

  1.  Кількість земель сільськогосподарського призначення.
  2.  Середньооблікова кількість робочих місць. 
  3.  Кількість тварин, які утримуються.
  4.  Кількість основних типів продукції, яка виробляється.
  5.  Суми оплачених податків, зборів. 

Переважне право на отримання пільгового кредиту будуть ті суб'єкти підприємництва, які покажуть позитивну динаміку по будь-яким трьом критеріям. Сума пільгового кредиту буде складати до 500 тисяч гривень терміном до 5 років. Відтермінування погашення основної суми зобов'язання буде складати 1 рік.  

Експерти повідомляють, що такі дії допоможуть аграріям у процесі ведення підприємницької діяльності. Наразі треба знаходити варіанти, щоб допомагати різним галузям в Україні. Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Такая разная Швейцария!

29.05.2015
swiss 521Швейцария, не смотря на свои небольшие размеры, очень красивая и живописная страна в центре...
Подробнее...

Как устроить пижамную вечеринку?

10.12.2014
thumb big 47833cec3ed29a030e2cbf737a727b72Еще относительно недавно многие украинцы и знать не знали, что такое пижамная вечеринка и как...
Подробнее...

Чего ожидать украинцам от газового вопроса?

27.03.2015
3d1f395Многие эксперты говорят о том, что вскоре газ для украинцев станет «золотым». Стоит отметить,...
Подробнее...

Чем перекусить на работе?

10.08.2014
clip image00240К сожалению, не во всех компаниях предусмотрен обед. Именно поэтому работники таких организаций,...
Подробнее...

Бронирование гостиницы за границей

17.04.2014
podol4Для людей, собирающихся отдохнуть за границей, важным остается вопрос временного проживания....
Подробнее...