Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Приватний чи державний нотаріус - обирати Вам!

kak vybrat horoshego notariusa

На сьогоднішній день, існують як державні нотаріуси, так і приватні. У цьому випадку треба вивчити переваги того чи іншого фахівця і зрозуміти, якому Ви хочете віддати перевагу фахівця. Існує дуже багато міфів і домислів, які можна розвінчати тільки в тому випадку, якщо поглибиться в це питання. Отже, якому нотаріусу віддати перевагу?

 Приватний чи державний нотаріус - обирати Вам! 

На сьогоднішній день введено в силу закон, який свідчить про те, що повноваження державних та приватних нотаріусів зрівняні, і вони мають одну і ту ж силу. Питання полягає в наступному, а саме в тому, що державний нотаріус отримує тільки ту плату, яку встановила держава, а ось приватний нотаріус може складати і встановлювати свої тарифи на послуги. Як правило, вартість послуг приватних нотаріусів становить 5-10% більше, ніж плата за послуги державних фахівців у цій галузі.

Отже, якщо Ви звертаєтеся до державної установи, то плату, яку Ви вносите, надходить до бюджету і на господарський рахунок. У тому випадку нотаріус має фіксовану заробітну плату, яка виплачується державою. Не дивлячись на те, що тарифи у таких нотаріусів менше, багато хто віддає перевагу саме приватних нотаріусів. Наприклад, якщо Ви перебуваєте у Львові, то досить популярним вважається Нотаріус Антонів М.Р., який знаходиться за адресою вулиця Дорошенка. 

Вся справа в тому, що за сверхоплаченние послуги людина може вирішити свої проблеми в кілька разів швидше.  Пам'ятайте також і те, що вартість послуг нотаріуса може залежати і від складності поставлених завдань. Як показує практика, трапляється так, що вартість однієї і тієї ж послуги, як у приватного нотаріуса, так і державного приблизно однакова.

Тэги: Законы


Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Ежедневники в кожаном переплёте от интернет-магазина подарков Penshop.com.ua

01.10.2015
Ежедневник из натуральной кожи от ПеншопЕжедневники всё чаще стали выполнять роль подарка. Ведь для каждого занятого человека, который...
Подробнее...

Чем полезен автомобильный прицеп?

01.07.2014
1340198374 pricepy-dlya-legkovyh-avtomobiley-v-vinniceМногим людям, имеющим автомобиль с автоматической коробкой передач и путешествующим загород,...
Подробнее...

Львовские жители знают, как сделать утро бодрым

20.02.2016
бодрое утроК сожалению, для многих украинских жителей утро – мучительное время дня, когда приходится...
Подробнее...

Как создать свой стиль?

29.12.2015
стильСоздание собственного стиля – необычайно трудная задача для каждой девушки и парня. Если Вас не...
Подробнее...

Покупаем межкомнатные двери: что следует учесть?

04.08.2019
межкомнатные двериНа рынке представлен широкий ассортимент такой продукции как межкомнатные двери. К сожалению,...
Подробнее...