Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Приватний чи державний нотаріус - обирати Вам!

kak vybrat horoshego notariusa

На сьогоднішній день, існують як державні нотаріуси, так і приватні. У цьому випадку треба вивчити переваги того чи іншого фахівця і зрозуміти, якому Ви хочете віддати перевагу фахівця. Існує дуже багато міфів і домислів, які можна розвінчати тільки в тому випадку, якщо поглибиться в це питання. Отже, якому нотаріусу віддати перевагу?

 Приватний чи державний нотаріус - обирати Вам! 

На сьогоднішній день введено в силу закон, який свідчить про те, що повноваження державних та приватних нотаріусів зрівняні, і вони мають одну і ту ж силу. Питання полягає в наступному, а саме в тому, що державний нотаріус отримує тільки ту плату, яку встановила держава, а ось приватний нотаріус може складати і встановлювати свої тарифи на послуги. Як правило, вартість послуг приватних нотаріусів становить 5-10% більше, ніж плата за послуги державних фахівців у цій галузі.

Отже, якщо Ви звертаєтеся до державної установи, то плату, яку Ви вносите, надходить до бюджету і на господарський рахунок. У тому випадку нотаріус має фіксовану заробітну плату, яка виплачується державою. Не дивлячись на те, що тарифи у таких нотаріусів менше, багато хто віддає перевагу саме приватних нотаріусів. Наприклад, якщо Ви перебуваєте у Львові, то досить популярним вважається Нотаріус Антонів М.Р., який знаходиться за адресою вулиця Дорошенка. 

Вся справа в тому, що за сверхоплаченние послуги людина може вирішити свої проблеми в кілька разів швидше.  Пам'ятайте також і те, що вартість послуг нотаріуса може залежати і від складності поставлених завдань. Як показує практика, трапляється так, що вартість однієї і тієї ж послуги, як у приватного нотаріуса, так і державного приблизно однакова.

Тэги: Законы


Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Родителям модниц и модников на заметку

21.05.2015
detskaya obuv internet magazin kupit nedorogoКак показывает практика, на сегодняшний день, многие родители хотят прививать чувство стиля...
Подробнее...

Пляжи в Гаграх – главная достопримечательность

19.04.2016
ГагрыГагры являются излюбленным местом многих туристов. Как показывает практика, из года в год,...
Подробнее...

Как интересно провести время летом?

03.03.2016
летоСкоро лето и поэтому многие люди думают, как интересно провести время. К сожалению, не у всех...
Подробнее...

Как справиться с сезонной аллергией?

07.05.2016
аллергияКак показывает практика, с приходом весны, многие люди начинают страдать от аллергии. В данном...
Подробнее...

Купить шины в интернете от MVO Украина

12.03.2014
999Шины – неотъемлемый атрибут каждого автомобиля, поэтому каждый водитель, без исключения, должен...
Подробнее...