Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Юридичний супровід: вигідно це чи ні?

Jq1fooal4h0На сьогоднішній день успішне ведення бізнесу неможливе без ретельного юридичного аналізу і правильного юридичного підходу. Будь-яка дія – це може бути звичайнісіньке укладання договору або угоди, тобто тих документів, що стосуються двох і більше осіб – передбачає правову відповідальність.

Та навіть невеликі прорахунки, що супроводжують ті чи інші бізнес-процеси, можуть досить відчутно вплинути на економічний стан організації. Сьогодні, на превеликий жаль, не кожна компанія може містити повноцінний юридичний відділ відповідно до штатного розпису, адже це чималенькі фінансові витрати, бо гарний спеціаліст працювати за копійки не буде. Але з іншого боку – як організація і без юриста? 

Що ж, навіть для такої складної ситуації знайшлося рішення. І назва йому - юридичний супровід. Як правило, саме він є більш доступним і раціональним рішенням, коли організація не має можливості платити зарплатню одному юристу, а що вже казати про декількох.  

Що ж таке юридичний супровід? Це фактично позаштатний юрист, який виконує комплекс всіх необхідних дій, тобто він готує і аналізує всі необхідні для ведення поточних справ організації документи. 

У такому випадку виникає досить закономірне питання: яка різниця між штатним юристом і позаштатним юристом, і взагалі які є переваги юридичного супроводу?  Перш за все юридичний супровід – це набагато дешевше, тому що Вам не потрібно платити юристу кожен місяць, Він отримує заробітну плату лише за виконану роботу. По-друге, обізнаність керівництва протягом виконання певної справи – це значна перевага. Також юридичний супровід дозволяє підприємству мати надійний захист, якщо можна так сказати, то своєрідний правовий тил чи імунітет, який дозволяє організації не боятися непередбачуваних проблем.

Загалом  юридичний супровід – це найкраща можливість для невеликих організацій організувати їх юридичний простір. Крім того, юридичний супровід може бути не тільки повноцінним, але й частковим, що дозволяє організації користуватися разовими, але якісними послугами юриста. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Автостоп: важные правила

16.02.2016
автостопАвтостоп – понятие, появившееся в лексиконе украинского туриста относительно недавно. Многие...
Подробнее...

Москва - исторический и культурный центр

25.06.2014
2307Москва – это не просто город с миллионами жителей, это настоящая культурная столица, ведь всех...
Подробнее...

Туроператор или частный гид: кого выбрать?

29.07.2015
туризмЕсли Вы собрались посетить другую страну, Вы можете столкнуться с непростым выбором –...
Подробнее...

Как выбрать планшет для ребенка?

21.11.2014
4869d33382b4eddea7eefefa3f0748eeНа данный момент каждый второй ребенок владеет таким современным устройством как планшет. Если...
Подробнее...

История возникновения LED ламп

30.06.2015
1311500606 solnce01LED лампа от стандартных аналогов отличается тем, что в ней не используется нить накаливания и...
Подробнее...