Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Юридичний супровід: вигідно це чи ні?

Jq1fooal4h0На сьогоднішній день успішне ведення бізнесу неможливе без ретельного юридичного аналізу і правильного юридичного підходу. Будь-яка дія – це може бути звичайнісіньке укладання договору або угоди, тобто тих документів, що стосуються двох і більше осіб – передбачає правову відповідальність.

Та навіть невеликі прорахунки, що супроводжують ті чи інші бізнес-процеси, можуть досить відчутно вплинути на економічний стан організації. Сьогодні, на превеликий жаль, не кожна компанія може містити повноцінний юридичний відділ відповідно до штатного розпису, адже це чималенькі фінансові витрати, бо гарний спеціаліст працювати за копійки не буде. Але з іншого боку – як організація і без юриста? 

Що ж, навіть для такої складної ситуації знайшлося рішення. І назва йому - юридичний супровід. Як правило, саме він є більш доступним і раціональним рішенням, коли організація не має можливості платити зарплатню одному юристу, а що вже казати про декількох.  

Що ж таке юридичний супровід? Це фактично позаштатний юрист, який виконує комплекс всіх необхідних дій, тобто він готує і аналізує всі необхідні для ведення поточних справ організації документи. 

У такому випадку виникає досить закономірне питання: яка різниця між штатним юристом і позаштатним юристом, і взагалі які є переваги юридичного супроводу?  Перш за все юридичний супровід – це набагато дешевше, тому що Вам не потрібно платити юристу кожен місяць, Він отримує заробітну плату лише за виконану роботу. По-друге, обізнаність керівництва протягом виконання певної справи – це значна перевага. Також юридичний супровід дозволяє підприємству мати надійний захист, якщо можна так сказати, то своєрідний правовий тил чи імунітет, який дозволяє організації не боятися непередбачуваних проблем.

Загалом  юридичний супровід – це найкраща можливість для невеликих організацій організувати їх юридичний простір. Крім того, юридичний супровід може бути не тільки повноцінним, але й частковим, що дозволяє організації користуватися разовими, але якісними послугами юриста. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Главные неисправности планшетов

01.06.2020
ремонт планшетаЭксперты отмечают, что люди все чаще стали отдавать предпочтение таким гаджетам как планшет....
Подробнее...

Как стать успешным банковским работником?

22.09.2014
----0987678909876789--Наверняка многие согласятся с тем, что именно банки являются одним из самых престижных мест...
Подробнее...

Как правильно заполнять анкету на сайте?

25.11.2014
Nir PK Fotolia 49095365 S-ff 2759Интересно отметить, что согласно статистике, каждый третий человек является зарегистрированным...
Подробнее...

Стоит ли сдавать подушку в химчистку?

29.06.2016
40 9Радует, что все больше и больше владельцев постельных принадлежностей обращаются в химчистки с...
Подробнее...

Как готовиться к поступлению в ВУЗ?

08.05.2019
поступлениеПоступление в ВУЗ – серьезный и ответственный шаг для каждого молодого человека. От этого...
Подробнее...