Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Вихідні у Львові: куди сходити та на що подивитися?

ЛьвовСтатистика показує, що багато людей вважають за краще провести свої вихідні чи відпустку у чудовому місті Львів. Це й не дивно, адже у Львові справді є що подивитися та куди сходити. У цій статті ми докладно розглянемо це питання, а також поділимося декількома цікавими місцями, які вам потрібно відвідати, коли ви будете у Львові.

Багато туристів та міських мешканців говорять про те, що Львів має відвідати кожна людина. Складно з ними не погодитись, бо це місто справді чимось заворожує. До речі, через те, що Львів відвідує досить велику кількість туристів, він має розвинену туристичну інфраструктуру. Саме тому туристу буде не нудно у Львові, і він точно знайде місця, де йому провести час.

Популярним є гастрономічний тур у Львові. У місті функціонує безліч закладів, які ви можете відвідати. Наприклад, ви можете добре провести час в ресторан Split у Львові: феєрія смаку. Тут ви зможете скуштувати страви паназіатських країн і милуватися Львовом. Це вишукане місце, де ви отримаєте якісні послуги та продукцію.

Куди сходити та що подивитись у Львові?

По-перше, слід уточнити той факт, що Львів – це місто із давньою історією. Саме тому тут цінується незвичайна архітектура. Туристам подобається прогулюватися вуличками старого Львова, вдихати аромат кави і насолоджуватися цією атмосферою. Незважаючи на розкішну архітектуру, на яку можна дивитися нескінченно, у Львові є ще багато місць, які ви можете відвідати.

Дуже відвідуване місце для туристів – Парк Високий замок. Цей парк знаходиться на замковій горі. З цієї точки відкривається незвичайний вид на місто, яке люблять не тільки туристи, а й місцеві жителі.

Не менш популярним місцем для туристів є Львівська Копальня кава. Тут ви зможете скуштувати не лише різну каву, а й потрапити на справжнє шоу. Ще однією визначною пам'яткою Львова є львівська ратуша, яка знаходиться у будівлі міської ради. На ратушу можна піднятися. На її вершині відкривається неймовірний краєвид на місто. Ще одним обов'язковим місцем для відвідування є, звичайно, Домініканський собор (костел).

Виходячи з усього вищесказаного, можна дійти невтішного висновку, що Львів – прекрасне місто, яке відвідують щорічно мільйони туристів. Насправді є безліч місць, куди можна сходити у Львові. Якщо ви попередньо ознайомитеся з ними та складете план, тоді ваш відпочинок точно вдасться.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Покупка одежды для детей в интернете

28.08.2020
ОдеждаКаждый год в любом крупном городе Украины открываются десятки новых торговых центров,...
Подробнее...

Как ускорить метаболизм: правила, советы

23.03.2016
метаболизмНе за горами лето, поэтому уже сейчас нужно задуматься относительно собственной фигуры. Многие...
Подробнее...

Как провести досуг с семьей?

19.04.2016
досуг с семьейК сожалению, очень часто люди не знают, как интересно провести время с семьей. Если у Вас есть...
Подробнее...

Как быстро уложить ребёнка спать?

05.11.2014
1354791903 baby-sleepМолодые мамы часто сталкиваются с вопросом относительно сна ребенка. Некоторые детки быстро...
Подробнее...

Иностранные ТВ массово покупают украинские телепроекты

24.05.2016
ТВМногие украинские жители привыкли, что украинская сторона постоянно копирует западные сериалы,...
Подробнее...