Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Вихідні у Львові: куди сходити та на що подивитися?

ЛьвовСтатистика показує, що багато людей вважають за краще провести свої вихідні чи відпустку у чудовому місті Львів. Це й не дивно, адже у Львові справді є що подивитися та куди сходити. У цій статті ми докладно розглянемо це питання, а також поділимося декількома цікавими місцями, які вам потрібно відвідати, коли ви будете у Львові.

Багато туристів та міських мешканців говорять про те, що Львів має відвідати кожна людина. Складно з ними не погодитись, бо це місто справді чимось заворожує. До речі, через те, що Львів відвідує досить велику кількість туристів, він має розвинену туристичну інфраструктуру. Саме тому туристу буде не нудно у Львові, і він точно знайде місця, де йому провести час.

Популярним є гастрономічний тур у Львові. У місті функціонує безліч закладів, які ви можете відвідати. Наприклад, ви можете добре провести час в ресторан Split у Львові: феєрія смаку. Тут ви зможете скуштувати страви паназіатських країн і милуватися Львовом. Це вишукане місце, де ви отримаєте якісні послуги та продукцію.

Куди сходити та що подивитись у Львові?

По-перше, слід уточнити той факт, що Львів – це місто із давньою історією. Саме тому тут цінується незвичайна архітектура. Туристам подобається прогулюватися вуличками старого Львова, вдихати аромат кави і насолоджуватися цією атмосферою. Незважаючи на розкішну архітектуру, на яку можна дивитися нескінченно, у Львові є ще багато місць, які ви можете відвідати.

Дуже відвідуване місце для туристів – Парк Високий замок. Цей парк знаходиться на замковій горі. З цієї точки відкривається незвичайний вид на місто, яке люблять не тільки туристи, а й місцеві жителі.

Не менш популярним місцем для туристів є Львівська Копальня кава. Тут ви зможете скуштувати не лише різну каву, а й потрапити на справжнє шоу. Ще однією визначною пам'яткою Львова є львівська ратуша, яка знаходиться у будівлі міської ради. На ратушу можна піднятися. На її вершині відкривається неймовірний краєвид на місто. Ще одним обов'язковим місцем для відвідування є, звичайно, Домініканський собор (костел).

Виходячи з усього вищесказаного, можна дійти невтішного висновку, що Львів – прекрасне місто, яке відвідують щорічно мільйони туристів. Насправді є безліч місць, куди можна сходити у Львові. Якщо ви попередньо ознайомитеся з ними та складете план, тоді ваш відпочинок точно вдасться.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Копия часов: покупать или нет?

29.05.2014
Casio-oceanusСегодня часы перестали быть просто прибором, показывающим время, обретя статус модного...
Подробнее...

5 вещей, которые нужно сделать в Тенерифе

02.01.2015
f7837c5060728c8bbb1781ef8860de4cЕсли бы на сегодняшний день можно было бы определить место, заслуживающее статуса «рай на...
Подробнее...

Как провести время в Греции?

14.04.2016
ГрецияМногие опытные туристы сообщают, что Греция является лучшим местом для отдыха. Если Вы решили...
Подробнее...

Как выбрать аэрогриль?

15.07.2014
1Еще относительно недавно, такой бытовой техники как аэрогриль просто не существовало. Именно...
Подробнее...

Поиск работы: все не так сложно, как кажется

04.06.2014
slider321Иногда бывает так, что обстоятельства выстраиваются не лучшим образом, а в результате...
Подробнее...