Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як допомогти собі під час війни?

психологічний станЗ початком широкомасштабної війни, яку розпочала рф, багато людей зіткнулися з багатьма психологічними проблемами. Далеко не всі люди готові до тих складнощів, з якими їм прийшлось зіткнутися. Багато людей пережили трагічні і дуже страшні події, тому варто знати, як само собі допомогти в таких випадках. 

З якими проблемами може зіткнутися людина?

Багато експертів говорять про те, що зараз люди повинні володіти знаннями, які допоможуть їй вирішити хоча б частково свої психологічні проблеми. Зрозуміло, що в край тяжких ситуація варто не зволікати і відразу звертатися до спеціалістів. На щастя, наразі багато спеціалістів і клінік готові і можуть надавати психологічну допомогу. До прикладу, звернутися за психологічною допомогою сюди https://helprehab.org.ua/narkologichnij-centr-lviv/

Спеціалісти в цій області говорять про те, що перші відчуття після повномасштабного вторгнення – шок. Далі люди могла зіткнутися з відчаєм, відчуттям постійної тривоги, плачем, істерикою, панічними атаками, апатією, пригніченістю та інше. Деякі з відчуттів можуть супроводжувати людини і до цього моменту. Варто пам'ятати, що це не норма і з цим станом варто справлятися і знати, що робити. 

Як собі допомогти?

Експерти настоюють на тому, що не треба відкладати на потім вирішення психологічних проблем, так як вони можуть ускладнювати ваше життя і загострюватися з часом. Важливо розуміти, що ви повинні відпочивати. Фізична втомленість буде відображатися на вашому психологічному стані. Ви не зможете адекватно реагувати на ті чи інші виклики, тому відпочинок – це головна складова успіху. 

Важливо знати, як правильно пережити та прожити негативні емоції після потрясінь. До прикладу, важливо контролювати свої думки. Намагайтеся не допускати негативні думки, заміняйте їх на позитивні. Ви повинні навмисно блокувати всі негативні думки. Це важко, але варто спробувати.

Також фільтруйте інформацію. Намагайтеся певний час знаходитися в певному інформаційному вакуумі. Негативна інформація буде тільки погіршувати ситуацію. Також варто шукати нові сенси. Життя немає сенсу, якщо ви не маєте якихось бажань чи цілей. Більше спілкуйтеся з позитивними людьми. Спілкування дозволить відволікатися та чудово проводити час. Пам'ятайте, що головне, що у вас є – це ваше життя. 

Із всього вищезазначеного можна зробити висновок, що абсолютна кожна людина, яка зіткнулася з війною має певні проблеми, які потрібно вирішувати, щоб допомогти собі і почати жити без психологічних проблем. Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Нужны ли детям развивающие книги?

21.08.2018
книгаБагато батьків, особливо які стали такими в перший раз задаються питанням щодо правильного...
Подробнее...

Как выбрать маску для дайвинга

29.01.2020
maskМаска - один с самых важных снаряжений для подводного плавания. Ее используют как...
Подробнее...

Ідея фермерства та створення свого городу

27.06.2020
765478876545678Довгий час багатьом з нас здавалося що наявність власного городу є певною обузою, оскільки весь...
Подробнее...

Пол на грунте: что не нужно делать?

22.09.2014
pol na grunteВы хотите выполнить пол непосредственно на грунте, но боитесь сделать что-то неправильно?...
Подробнее...

Каким должен быть хороший мерчендайзер?

26.06.2015
1272Мерчендайзинг – это не просто очередное модное словечко, используемое людьми, желающими...
Подробнее...