Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як допомогти собі під час війни?

психологічний станЗ початком широкомасштабної війни, яку розпочала рф, багато людей зіткнулися з багатьма психологічними проблемами. Далеко не всі люди готові до тих складнощів, з якими їм прийшлось зіткнутися. Багато людей пережили трагічні і дуже страшні події, тому варто знати, як само собі допомогти в таких випадках. 

З якими проблемами може зіткнутися людина?

Багато експертів говорять про те, що зараз люди повинні володіти знаннями, які допоможуть їй вирішити хоча б частково свої психологічні проблеми. Зрозуміло, що в край тяжких ситуація варто не зволікати і відразу звертатися до спеціалістів. На щастя, наразі багато спеціалістів і клінік готові і можуть надавати психологічну допомогу. До прикладу, звернутися за психологічною допомогою сюди https://helprehab.org.ua/narkologichnij-centr-lviv/

Спеціалісти в цій області говорять про те, що перші відчуття після повномасштабного вторгнення – шок. Далі люди могла зіткнутися з відчаєм, відчуттям постійної тривоги, плачем, істерикою, панічними атаками, апатією, пригніченістю та інше. Деякі з відчуттів можуть супроводжувати людини і до цього моменту. Варто пам'ятати, що це не норма і з цим станом варто справлятися і знати, що робити. 

Як собі допомогти?

Експерти настоюють на тому, що не треба відкладати на потім вирішення психологічних проблем, так як вони можуть ускладнювати ваше життя і загострюватися з часом. Важливо розуміти, що ви повинні відпочивати. Фізична втомленість буде відображатися на вашому психологічному стані. Ви не зможете адекватно реагувати на ті чи інші виклики, тому відпочинок – це головна складова успіху. 

Важливо знати, як правильно пережити та прожити негативні емоції після потрясінь. До прикладу, важливо контролювати свої думки. Намагайтеся не допускати негативні думки, заміняйте їх на позитивні. Ви повинні навмисно блокувати всі негативні думки. Це важко, але варто спробувати.

Також фільтруйте інформацію. Намагайтеся певний час знаходитися в певному інформаційному вакуумі. Негативна інформація буде тільки погіршувати ситуацію. Також варто шукати нові сенси. Життя немає сенсу, якщо ви не маєте якихось бажань чи цілей. Більше спілкуйтеся з позитивними людьми. Спілкування дозволить відволікатися та чудово проводити час. Пам'ятайте, що головне, що у вас є – це ваше життя. 

Із всього вищезазначеного можна зробити висновок, що абсолютна кожна людина, яка зіткнулася з війною має певні проблеми, які потрібно вирішувати, щоб допомогти собі і почати жити без психологічних проблем. Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Ежедневники в кожаном переплёте от интернет-магазина подарков Penshop.com.ua

01.10.2015
Ежедневник из натуральной кожи от ПеншопЕжедневники всё чаще стали выполнять роль подарка. Ведь для каждого занятого человека, который...
Подробнее...

Стоит ли бизнесмену обращаться в рекламное агентство?

08.10.2019
рекламное агентствоМногие бизнесмены согласятся, что развивать бизнес без рекламы просто невозможно. На данный...
Подробнее...

Женское термобельё – пора делать выбор!

18.04.2014
15Каждая женщина следить за всеми новинками, которые появляются в мире моды. Интересно отметить,...
Подробнее...

Виды сайдингов

14.02.2020
сайдингСовременные технологии позволяют сохранять здания как можно дольше, используя разные материалы и...
Подробнее...

Интересные города Украины

31.03.2014
Ukraine2Украина – это не только одна из наиболее интересных стран Европы, но и место с уникальной...
Подробнее...