Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як святкують День закоханих у різних країнах

День закоханихДень Святого Валентина - свято всіх закоханих, яке припадає на 14 лютого кожного року, відмічається у різних країнах. 14 лютого в повітрі вирують почуття, радість і щирість. Так, люди хочуть дарувати різні оригінальні подарунки на День закоханих своїм половинкам.


Як святкується день закоханих?


В Японії досить незвичним є це свято, бо прийнято, що дівчата дарують хлопцям солодощі (шоколад є найбільш популярний, переважно чорний). Вони вважають, що тільки він спроможний передати силу кохання. Проте цінується більше, коли дівчина самостійно приготує шоколадні цукерки. Навіть якщо вона задумала подарувати щось інше, то все одно обов’язково буде шоколадний елемент. Натомість хлопці дарують дівчатам на другий день закоханий, який святкується 14 березня. Вони також використовують для цього шоколад, але білий.

У Великій Британії мали повір’я щодо того, якого першого хлопця у 14 лютому зустріне дівчина, той і буде її «Валентином», але дівчата були кмітливими, тому зав’язували очі.
У той час хлопці брали певну кількість клаптиків паперу (те число, коли у нього день народження), писала імена дівчат, клали у мішечок і витягали. Чиє ім’я - та дівчина буде його «Валентиною», а він «Валентином» на увесь наступний рік.

У Італії також люблять це свято, бо вважають його солодким. І мають дарувати одне одному солодощі, бо якщо ні, то не знайде своє кохання (або будуть проблеми) увесь наступний рік.

У поляків також є традиція їздити до Познані, бо там лежать мощі святого Валентина і є його ікона, яка за повір'ям допомагає у любовних справах.

Українці не мають однієї спільної традиції святкувати День Святого Валентина, проте зазвичай організовуються різні флеш-моби, чимало театральних вистав, вечірки та заходи.


Дивні святкування

Не всі країни позитивно ставляться до дня святого Валентина.

Наприклад, Німеччина вважає це свято не закоханих, а психічнохворих, бо в Римо-католицькій церкві св. Валентина зображують в одязі єпископа, який врятував юнака від епілепсії. Через те німці просто проводять спеціальне богослужіння та у психічних лікарнях розвішують червоні стрічки.

У Пакистані День закоханих просто заборонений через петицію одного жителя, який сказав, що свято суперечить мусульманській культурі. Те саме стосується Індонезії.

В Ірані, Малайзії, Саудівській Аравії та Індії святкування також заборонені. Хоча в де-не-де цей закон ігнорується.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Как правильно перевозить ноутбук?

27.07.2019
сумка для ноутбукаКак показывает практика, многие люди достаточно халатно относятся к перевозке своих ноутбуков....
Подробнее...

Незаменимые помощники на кухне

15.02.2016
вытяжкаКухня – помещение, где постоянно осуществляется приготовление пищи. Во время данного процесса...
Подробнее...

Чем питаются украинцы в 2016?

11.07.2016
Что едят украинцы?Сейчас украинцы стали реже употреблять магазинную еду, теперь они посещают рынки: на них,...
Подробнее...

Как правильно обустроить складское помещение?

26.04.2020
складНа данный момент трудно представить большинство предприятий, которые бы функционировали без...
Подробнее...

Как стать успешным банковским работником?

22.09.2014
----0987678909876789--Наверняка многие согласятся с тем, что именно банки являются одним из самых престижных мест...
Подробнее...