Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як святкують День закоханих у різних країнах

День закоханихДень Святого Валентина - свято всіх закоханих, яке припадає на 14 лютого кожного року, відмічається у різних країнах. 14 лютого в повітрі вирують почуття, радість і щирість. Так, люди хочуть дарувати різні оригінальні подарунки на День закоханих своїм половинкам.


Як святкується день закоханих?


В Японії досить незвичним є це свято, бо прийнято, що дівчата дарують хлопцям солодощі (шоколад є найбільш популярний, переважно чорний). Вони вважають, що тільки він спроможний передати силу кохання. Проте цінується більше, коли дівчина самостійно приготує шоколадні цукерки. Навіть якщо вона задумала подарувати щось інше, то все одно обов’язково буде шоколадний елемент. Натомість хлопці дарують дівчатам на другий день закоханий, який святкується 14 березня. Вони також використовують для цього шоколад, але білий.

У Великій Британії мали повір’я щодо того, якого першого хлопця у 14 лютому зустріне дівчина, той і буде її «Валентином», але дівчата були кмітливими, тому зав’язували очі.
У той час хлопці брали певну кількість клаптиків паперу (те число, коли у нього день народження), писала імена дівчат, клали у мішечок і витягали. Чиє ім’я - та дівчина буде його «Валентиною», а він «Валентином» на увесь наступний рік.

У Італії також люблять це свято, бо вважають його солодким. І мають дарувати одне одному солодощі, бо якщо ні, то не знайде своє кохання (або будуть проблеми) увесь наступний рік.

У поляків також є традиція їздити до Познані, бо там лежать мощі святого Валентина і є його ікона, яка за повір'ям допомагає у любовних справах.

Українці не мають однієї спільної традиції святкувати День Святого Валентина, проте зазвичай організовуються різні флеш-моби, чимало театральних вистав, вечірки та заходи.


Дивні святкування

Не всі країни позитивно ставляться до дня святого Валентина.

Наприклад, Німеччина вважає це свято не закоханих, а психічнохворих, бо в Римо-католицькій церкві св. Валентина зображують в одязі єпископа, який врятував юнака від епілепсії. Через те німці просто проводять спеціальне богослужіння та у психічних лікарнях розвішують червоні стрічки.

У Пакистані День закоханих просто заборонений через петицію одного жителя, який сказав, що свято суперечить мусульманській культурі. Те саме стосується Індонезії.

В Ірані, Малайзії, Саудівській Аравії та Індії святкування також заборонені. Хоча в де-не-де цей закон ігнорується.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Как часто сотрудникам нужно повышать квалификацию?

05.12.2014
121004 wr6e424yrftВсе студенты стремятся стать профессионалами. Почему? Потому что профессионалы на сегодняшний...
Подробнее...

Домашние тренировки: выбираем штангу

02.06.2014
4Никогда не стоит отчаиваться, даже когда нет времени на посещение такого излюбленного всеми...
Подробнее...

Как найти надежную МФО?

29.01.2017
Почему МФО, а не банк?Сегодня люди отправляются за займами не исключительно в банки, но и в МФО. Просто когда человеку...
Подробнее...

Морозильная камера на балконе: правила хранения и использования

31.05.2019
морозильная камераВопрос экономии места в квартире стоит перед многими людьми. К сожалению, не всегда квартиры...
Подробнее...

Как выбрать идеальное платье по фигуре?

31.12.2018
платьеМногие представительницы прекрасного пола отдают предпочтения платьям, особенно если речь идет о...
Подробнее...