Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Меблі з ДСП: переваги та недоліки

ДСПЗараз, асортимент меблів дуже великий. Існують різні матеріали, з яких виготовляють меблі та ДСП не є винятком. Експерти зазначають, що навколо цього матеріалу багато суперечок. Саме тому, у цій статті, ми докладно розглянемо всі переваги та недоліки меблів із ДСП. Можливо, отримана інформація дозволить зробити правильний вибір.

Як було сказано раніше, думка щодо меблів із ДСП неоднозначна. Багато хто вважає, що такі меблі досить бюджетні та якісні, тому варто уваги з боку покупця. Інші ж навпаки, заявляють, що меблі з даного матеріалу не екологічні, не довговічні, тому не рекомендують купувати їх для свого будинку. Перш ніж придбати такі меблі або навпаки, відмовитися від її покупки, слід вивчити всі переваги та недоліки.

Пам'ятайте, що ви можете оформити покупку меблів на замовлення або виконати певні дії з обробки окремо. Дізнатися докладніше про поклейку кромки ви можете в Інтернеті.

Переваги та недоліки меблів із ДСП

Отже, меблі з ДСП виготовляються з відходів деревопереробних підприємств. Щоб досягти потрібного результату, їх обробляють, пресують та покривають спеціальним покриттям потрібного кольору. Широкого поширення та популярності ці меблі отримали у зв'язку зі своєю доступною вартістю. Не дивлячись на доступність ціни, такі меблі виглядають привабливо та стильно.

До головних переваг меблів із ДСП можна віднести:

  •  доступна ціна;
  •  гарний зовнішній вигляд;
  •  просте виробництво;
  •  відносно легка вага;
  •  термін служби щонайменше 10 років;
  •  швидке виробництво;
  •  стійкість до гниття;
  •  різні колірні рішення;
  •  універсальність.

Однак важливо пам'ятати і про те, що меблі мають і суттєві недоліки. На жаль, такі меблі можуть містити різні токсичні домішки. Якщо ви відчуваєте від меблів різкий хімічний та сильний запах, тоді від таких меблів краще відмовитись. Токсичні пари можуть вивітрюватись протягом 5-10 років.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що меблі з ДСП мають як свої переваги, так і недоліки. Чи варто купувати таку продукцію – вирішувати лише вам. Однак раніше слід уважно вивчити всі «за» і «проти» і тільки потім приймати рішення.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Бюро переводов или частный переводчик: что лучше?

02.01.2015
76849673486Нам постоянно твердят о том, как важно изучение иностранных языков. Естественно, без них сегодня...
Подробнее...

Высадили просто так

28.01.2015
1На встрече Ивано-франковского исполнительного комитета в городском отделе муниципальных услуг...
Подробнее...

О чем может рассказать любимая музыка?

29.03.2014
1335950623 1321807708 muzyka-zdorovieМногим известно, что одежда, мимика, стиль и манера общения могут рассказать многое о человеке....
Подробнее...

Что умеют умные часы Apple? Раскрой способности своего Apple Watch!

12.02.2019
часы Apple WatchНе каждый знает, сколько полезных функций имеет этот уникальный гаджет. Если знать и...
Подробнее...

Стоит ли покупать Apple Macbook 16?

05.11.2021
макбукСовременные технологии не стоят на месте. Тем более, когда речь идет о такой компании как Apple....
Подробнее...