Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Скляний фартух на кухню

стеклянный фартукРемонт кухні - це відповідальний процес, адже потрібно продумати все до дрібниць. Якщо ви зараз, на етапі будівництва та ремонту кухні, потрібно серйозно задуматися щодо дизайну приміщення. Наприклад, важливо продумати, як і з чого у вас буде зроблений кухонний фартух. Це особливо актуально для представниць прекрасної статі, які й господарюватимуть на даній кухні. У статті ми докладно розглянемо такий варіант оформлення кухонної зони, як скляний фартух.

На сьогоднішній день варіантів оформлення кухонної зони безліч. Ви можете вибирати той, який вам найбільше до вподоби. Якщо ж ви зараз перебуваєте на етапі вибору, найкраще вивчити всілякі варіанти, щоб потім прийняти обдумане рішення. Як було сказано раніше, у цій статті ми розглянемо такий варіант оформлення кухонної стінки як скляний фартух на кухню. Дізнатися докладніше, а також замовити фартух можна в Інтернеті.

Що таке скляний фартух?

Скляний фартух на кухню – це варіант оформлення кухонної зони, де безпосередньо відбувається процес приготування їжі. З назви зрозуміло, що цей варіант оформлення виготовляється зі скла. Ці панелі можуть бути виконані в різних кольорах та відтінках. Найдешевшим варіантом є прозорі панелі.

Як показує практика, такий варіант оформлення кухні вибирають скоріше з погляду функціональності, ніж декору. Справа в тому, що панелі відмінно захищають поверхню від забруднень і легко подаються для очищення.

Головні переваги та недоліки скляних фартухів на кухню

Скляний фартух має ряд переваг, а саме:

  •  Гігієнічність. Немає затирочних швів та стиків, де можуть накопичуватися бактерії;
  •  Простота монтажу;
  •  широкий асортимент, різноманітні дизайнерські варіанти;
  •  глянсові панелі відображають поверхню та візуально збільшують простір;
  •  Можливість встановлення підсвічування.

Єдиний недолік таких панелей полягає в тому, що готова панель не піддається різанні. Так, наприклад, просвердлити кілька отворів для розеток, на етапі монтажу, не вийде.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що скляний фартух на кухню має як переваги, так і недоліки. Вивчивши всю раніше викладену інформацію, ви точно зможете прийняти для себе правильне рішення та зрозуміти, чи варто вам купувати та встановлювати такий матеріал на кухні чи ні.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Где отдохнуть с детьми в Украине?

13.08.2015
Отдых в Украине с детьмиОтдых с детьми значительно отличается от самостоятельного отдыха. Если одинокому путешественнику...
Подробнее...

Користь української лазні на дровах

28.11.2014
banyaБагато хто знає про користь української лазні, однак не всі знаходять час для того, щоб...
Подробнее...

Ремонт балкона в квартире в Львове

29.10.2015
ремонт балконаБалкон – помещение, где обычно хранится различные вещи не входящие в обиход человека. Уже давно...
Подробнее...

Как подготовиться к переезду?

06.10.2018
переездЕсли вы приняли решение  переезде, тогда вам необходимо тщательно и ответственно подойти к...
Подробнее...

Первая поездка в Париж: как быть?

18.09.2015
ПарижСтатистика показывает, каждый третий житель Украины желает посетить Париж. Если Ваша мечта...
Подробнее...