Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Використання полікарбонату, чому це вау?

полікарбонатПолікарбонат - це особливий вид полімерної пластмаси, яка є прекрасною альтернативою склу. Його характеристики та властивості нагадують матеріал з майбутнього, хоча на ринку він вже близько 20 років.

Насправді надалі його кількість буде тільки збільшуватись.

Характеристики та переваги полікарбонату

Полікарбонат складається з двохатомного фенолу, вуглецевої кислоти, води, розчинників та барвників, а зберігається у вигляді гранул до моменту перероблення. Буває два види полікарбонату:

  • сотовий;
  • монолітний.

Їх склад один і той самий, проте сотовий нагадує бджолині соти, бо його структура - пориста (всередині порожнистий з перегородками між осередками), а монолітний - суцільний та без цих осередків. Коли є дилема вибору, то варто згадати, що сотовий трошки легший за монолітний та має вищу шумоізоляцію. У вою чергу монолітнй - найміцніший матеріал у всьому світі.

Де використовується полікарбонат?

Через власну універсальність, полікарбонат часто використовують при будівлі теплиць, арок, малих архітектурних форм. Також цей матеріал знайшов своє місце у харчовій сфері, де його використовують як контейнери для зберігання їжі. У рекламній галузі його можна зустріти у вигляді вивісок, табличок, рекламних щитів тощо. Його перевага не тільки у технічних характеристиках, але він має гарний естетичний вигляд і буває різних кольорів, тому є досить популярним навіть у використанні в офісах. Замовити якісний полікарбонат за мінімальні кошти можна на сайті https://polimer.lviv.ua/?pages=price. Консультації, індивідуальний підхід, найкращі матеріали - тільки у компанії "Полімер". 

При використанні цього матеріалу виокремлюють такі технічні переваги:

  • екологічний;
  • легкий;
  • міцний (близько у 200 разів міцніше за скло);
  • прозорість, високий відсоток світопроникнення та є гарним розсіювачем світла, проте водночас не пропускає ультрафіолетових променів;
  • стійкий до температурних перепадів;
  • не вразливий до складних кліматичних умов;
  • гнучкий;
  • вогнестійкий.

Важливо мати на увазі те, що хоча матеріал стійкий до температурних перепадів, він має властивість збільшитися до 4 мм, що може вплинути на монтаж та його зберігання.

Строк придатності полікарбонату сягає від 10 років до кількох десятків при правильному використанні та експлуатації. Частіше за все виробники надають гарантійний талон як мінімум на 5 років.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Оборудование для кафе и ресторанов

12.12.2019
оборудование для кафе и ресторановПроцесс выбора оборудования для помещений, предназначенных для сферы услуг в виде кафе,...
Подробнее...

Кому и зачем нужна сувернирная продукция?

13.11.2019
сувенирная продукцияЧтобы ваша компания была успешной и прибыльной, вам, наверняка, придется столкнуться с рекламой...
Подробнее...

Как открыть летнее кафе?

12.05.2014
r18a-rgbКак только на улице теплеет и лето, казалось бы, уже не за горами, люди стремятся провести все...
Подробнее...

Как не те весы могут испортить рекорд...

16.01.2015
4f57a882Каждый рыбак стремится словить рыбу побольше, дабы не только похвастаться перед друзьями, а...
Подробнее...

Барселона: ехать или не ехать?

28.04.2016
БарселонаКак сообщают эксперты по туризму, многие люди изъявляют желание отправиться в Барселону на...
Подробнее...