Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Ідея фермерства та створення свого городу

765478876545678Довгий час багатьом з нас здавалося що наявність власного городу є певною обузою, оскільки весь час потрібно їздити на дачу доглядати, це перетворювало вихідні на каторжні роботи.

Це все віддавало нам радянським союзом, адже тоді багато людей жили саме так. Проте поступово з поширенням ідеї вегетаріанста та продуктів  від місцевих фермерів, вже не здається такою дикою. Адже як би там не було, але тема екології і збереження свого довкілля у 2019-2020 торкнулася всіх, ще до початку пандемії.

І ми захоплені органікою прямуємо до великих магазинів, котрі вже знають що нам запропонувати, але не всі готові платити в декілька разів більше за біо помідори, якщо можна купити звичайні дешевше. Далеко не всі сильно замислюються взагалі над розумінням того чим відрізняються біо продукти від тих що ми звикли бачити, оскільки часто вони взагалі не відрізняються зовнішньо. Питання не тільки у тому що натуральні продукти вони мають набагато більш насичений смак, а й у тому що вони дозрівають правильну кількість часу, збираються коли дозрівають, а ті засоби з захисту рослин не є шкідливими.

Проте суто продукти з полиць магазинів як поняття змінилося для багатьох з початком карантину, люди почали масово перебиратися на дачу. Завдяки тому що початок обмежень припав якраз на початок весни ми мали можливість придбати насіння https://harvest-center.com.ua/ru/nasinnya/, вибрати правильні добрива і встигнути посадити це в землю. Час дозволяв достатньо доглядати й навіть відчувати задоволення від того что щось посаджене тобою в землю «проізростає». Адже якими б сучасними людьми ми не були спостереження за природою, дарує нам спокій такий потрібний в буремні часи.

А той момент коли Ви вперше спробувати огіркок з власного городу, відчули його прохолоду та соковитість. Розуміння того, що ви від самого початку до кінця знаєте де він був вирощений, ким, якою водою його поливали, також дає спокій. Бо ми дійсно далеко не завжди можемо зрозуміти наскільки якісний продукт перед нами.

Зрозуміло, що потім ми почнемо повертатися до міст, проте сама стигма дачі вже почала руйнуватися. Коли ми побачити, що це не тільки хайпування на модній темі чи якась хіпстерска забава, а дійсно те, що заслуговує уваги. До того ж якраз те що 21 століття дозволяє робити нам багато речей набагато простіше, бо для того щоб почати щось вирощувати не потібно кудись їхати, все можна замовити через інтернет. Для того аби зрозуміти як правильно садити насіння існує велика кількість різномітних відео в інтернеті, або можна отримати консультацію від спеціалістів також на сайтах. Вони зможуть допомогти розібратися який сорт буде найменш вибагливий у догляді і подійде тим хто тільки починає цю справу, підберуть потрібне спорядження.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Ремонт стиральной машины в Оаквиль

15.08.2020
TypingСтиральные машинки могут выходить из строя из-за нескольких причин: перепад в сети...
Подробнее...

Почему реферат стоит писать "из головы"?

18.12.2014
vbEbREJS30AСейчас во многих учебных заведениях, начиная со школ и заканчивая университетами, подросткам все...
Подробнее...

Электрический полотенцесушитель: делаем выгодное приобретение и выбираем лучшую модель

03.11.2019
home0361-1Для того, чтобы полотенца, халаты, а также мокрые вещи после стирки быстро высыхали, необходимо...
Подробнее...

Как выбрать посудомоечную машину?

26.07.2014
234Перед тем как приобрести посудомоечную машину, необходимо понять, нужна ли Вам вообще такая...
Подробнее...

Как сделать покупку в интернете безопасной?

29.07.2014
1330290517 online-shopping thumbИнтернет-коммерция стала невероятно популярна в наше время. На данный момент, каждый второй...
Подробнее...