Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як пройти техогляд вашого технічного засобу

техосмотр

Все в нашому світі не вічне, а особливо технічні засоби вони поступово зношуються рано чи пізно технічний засіб ламається. Кожен автовласник будь-якого транспортного засобу повинен проходити техогляд, не залежно від того новий або старий автомобіль, привезений із-за кордону або, щоб застрахувати автомобіль. Хоч техогляд головний біль всіх автовласників, але це безпека на дорозі не тільки для пасажирів, але і для інших учасників руху.

Що потрібно для техогляду і що перевіряють на СТО

1. Аптечка.

Багато водіїв напевно і забули про те, що це таке, але вона повинна бути у будь-якого власника автомобіля. За правилами в аптечці має бути:

  1. - 6 бинтів різних розмірів;
  2. - 5 різновидів пластирів;
  3. - рукавички;
  4. - джгути;
  5. - ножиці;
  6. - прилад штучного дихання пристрої рот в рот;

Обов'язково купите автомобільну аптечку, вона в машині багато місця не займе, а життя колись врятує

2. Гідропідсилювач керма.

На станції техогляду гідропідсилювачу керма приділяють окрему увагу. Техогляд вважається не пройденим не тільки в тому випадки, якщо гідропідсилювач керма знаходиться не в робочому стані, але, якщо є ознаки його несправності, наприклад, патьоки.

3. Шини.

Щоб пройти техогляд автомобільні шини повинні бути однакові на всіх чотирьох колесах, наприклад, якщо два колеса з шипованую гумою, а два ні, то ви однозначно не пройдете техогляд.

4. Світлотехніка.

Тут вся увага механіків на пункті інструментального контролю буде прикута до розсіювачів, вони не повинні бути пошкоджені, відсутні або бути забрудненими. На розсіювачах не повинно бути плівок, причому прозорих теж.

5. Тюнинг.

Пройти техогляд на автомобілі в конструкцію, якого були внесені не узгоджені з ДАІ зміни пройти техогляд неможливо. До тюнингу відноситься газові балони, залізні бампери, крісла або кермо від іншого авто.

Як проходить техогляд автобусів

     За допомогою автобуса кожен день пересуваються сотні тисяч пасажирів і технічний стан автобуса дуже важливо для безпечно пасажирів та інших учасників руху. Техогляд автобуса проводиться з метою запобігання аварійних ситуацій на дорозі. За чинним законодавством автобуси, які потрапляють під категорію М2, М3 повинні проходити техогляд двічі на рік. На сьогодні, автобуси, які не пройшли техогляд автобуса Київ, не повинні застосовуватися для перевезення пасажирів.

 

При проведенні ОТК автобуса в першу чергу перевіряється гальмівна, світлова, сигнальна система, а також перевіряється місця для пасажирів, вони повинні відповідати діючим нормам.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Во Львовской области ребенок отправился грибами

29.08.2016
Отправление грибами во ЛьвовеВо Львовской области ребенок отравился грибами и сейчас госпитализирован. Правоохранительные...
Подробнее...

Основные правила по выбору варочной поверхности

15.02.2016
варочная поверхностьКухня – важное помещение для каждой хозяйки. Представительница прекрасного пола всегда хочет...
Подробнее...

Как выбрать качественный и современный диван?

20.10.2019
диванВыбор дивана – очень ответственный процесс, к которому важно подойти очень тщательно....
Подробнее...

Як пройти техогляд вашого технічного засобу

05.07.2019
техосмотрВсе в нашому світі не вічне, а особливо технічні засоби вони поступово зношуються рано чи пізно...
Подробнее...

Сколько денег взять с собой в Париж?

27.09.2015
0Отправляясь в любую страну, нужно четко понимать, какая сумма денег Вам может пригодиться. В...
Подробнее...