Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як пройти техогляд вашого технічного засобу

техосмотр

Все в нашому світі не вічне, а особливо технічні засоби вони поступово зношуються рано чи пізно технічний засіб ламається. Кожен автовласник будь-якого транспортного засобу повинен проходити техогляд, не залежно від того новий або старий автомобіль, привезений із-за кордону або, щоб застрахувати автомобіль. Хоч техогляд головний біль всіх автовласників, але це безпека на дорозі не тільки для пасажирів, але і для інших учасників руху.

Що потрібно для техогляду і що перевіряють на СТО

1. Аптечка.

Багато водіїв напевно і забули про те, що це таке, але вона повинна бути у будь-якого власника автомобіля. За правилами в аптечці має бути:

  1. - 6 бинтів різних розмірів;
  2. - 5 різновидів пластирів;
  3. - рукавички;
  4. - джгути;
  5. - ножиці;
  6. - прилад штучного дихання пристрої рот в рот;

Обов'язково купите автомобільну аптечку, вона в машині багато місця не займе, а життя колись врятує

2. Гідропідсилювач керма.

На станції техогляду гідропідсилювачу керма приділяють окрему увагу. Техогляд вважається не пройденим не тільки в тому випадки, якщо гідропідсилювач керма знаходиться не в робочому стані, але, якщо є ознаки його несправності, наприклад, патьоки.

3. Шини.

Щоб пройти техогляд автомобільні шини повинні бути однакові на всіх чотирьох колесах, наприклад, якщо два колеса з шипованую гумою, а два ні, то ви однозначно не пройдете техогляд.

4. Світлотехніка.

Тут вся увага механіків на пункті інструментального контролю буде прикута до розсіювачів, вони не повинні бути пошкоджені, відсутні або бути забрудненими. На розсіювачах не повинно бути плівок, причому прозорих теж.

5. Тюнинг.

Пройти техогляд на автомобілі в конструкцію, якого були внесені не узгоджені з ДАІ зміни пройти техогляд неможливо. До тюнингу відноситься газові балони, залізні бампери, крісла або кермо від іншого авто.

Як проходить техогляд автобусів

     За допомогою автобуса кожен день пересуваються сотні тисяч пасажирів і технічний стан автобуса дуже важливо для безпечно пасажирів та інших учасників руху. Техогляд автобуса проводиться з метою запобігання аварійних ситуацій на дорозі. За чинним законодавством автобуси, які потрапляють під категорію М2, М3 повинні проходити техогляд двічі на рік. На сьогодні, автобуси, які не пройшли техогляд автобуса Київ, не повинні застосовуватися для перевезення пасажирів.

 

При проведенні ОТК автобуса в першу чергу перевіряється гальмівна, світлова, сигнальна система, а також перевіряється місця для пасажирів, вони повинні відповідати діючим нормам.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Две сим-карты больше неактуальны!

25.07.2016
Украинцы больше не хотят пользоваться двумя сим-картамиДве сим-карты теперь не нужны! Оказывается, украинцы больше не хотят платить за услуги связи...
Подробнее...

Москва - город, полный музеев

26.06.2014
moscow-polytechnic-museum-by-leeser-01Москва – город, полный музеев. Чтобы побывать в каждом из них обычному человеку понадобится...
Подробнее...

Три причины копить доллары

30.09.2019
долларыСтатистика показывает, что многие люди усердно меняют гривну в доллары и хранят свои сбережения...
Подробнее...

Что такое спортивное питание?

01.08.2015
спортивное питаниеЕсли Вы только новичок и мало знаете о спортивном питании, но хотите употреблять спортпит,...
Подробнее...

Как создать идеальную упаковку для своего товара?

16.10.2021
упаковкаЕсли вы хотите продавать свой продукт, вам необходимо побеспокоиться о его упаковке. Статистика...
Подробнее...