Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Лікарі-косметологи Львова — ТОП-5 кращих спеціалістів та косметологічних процедур

2012032Косметолог — спеціаліст, роботою якого є розв’язання проблем зі шкірою різними косметичними та терапевтичними засобами, апаратними методиками та іншими альтернативними методами.

Існують 2 основних напрямки діяльності:

Косметолог-естетист — спеціаліст з краси, який здобуває вміння та досвід роботи на курсах, семінарах, після завершення яких отримує сертифікати. Робота складається з впровадження маніпуляцій, направлених на усунення не глибоких вад шкіри зовнішнього виникнення.

Косметолог-лікар (або дерматолог) — професіонал, який здобув медичну освіту у вищому медичному навчальному закладі, володіє знаннями зі спеціальних курсів, семінарів з косметології. Він діагностує та лікує не тільки зовнішні вади, також і глибші проблеми шкіри.

 

В чому полягає робота косметолога

Косметологи Львова пропонують наступні послуги:

 • консультація та прийом клієнтів з ціллю догляду за обличчям та тілом;

 • збір, оцінка та аналіз результатів шкіри;

 • визначення схем та періодів виконання процедур;

 • маніпуляції з естетичної косметології обличчя (чистка, пілінг, догляд, лікування та ін.) та тіла (масаж, SPA-процедури, видалення волосся);

 • використання у роботі з пацієнтами різноманітного обладнання, ін’єкцій з препаратами, косметологічних засобів, медичних препаратів та їх продаж.

Топ 5 відомих косметологічних послуг

 • Масаж. Найвідоміша процедура. Існують різні види та форми масажу: масаж обличчя та шиї, рук та спини, живота, стегон та ніг. Використовують різноманітні допоміжні засоби: лосьйони, креми, масла, обгортання плівкою. Виконується в залежності від виду, від 1 до 3 разів на тиждень. За ефектом відновлення і підтримання шкіри масаж не поступається своєю позицією. Виконує функцію живлення та наповненості шкіри, заохочує працездатність м'язів.

 • Косметологічна чистка обличчя. Безболісний процедура, після неї на шкірі залишаються незначні сліди, які зникають в короткий термін. Косметолог проводить ретельне очищення пор, відтак шкіра дихає на повну. Очищення рекомендується проводити в залежності від стану закупорки пор. За постійного піклування пори не мають потребу в чищенні, достатньо один раз в шість місяців, але у кого шкіра жирніша мусить відвідувати косметолога частіше, 1 раз в місяць або раз в 3 місяці.

 • Пілінг. Розрізняють поверхневий та серединний пілінги. При серединному пілінгу знімається верхній шар шкіри, вона оновлюється і стає пружнішою, зменшуються пори, розгладжуються мімічні зморшки, зникають дрібні шрами і нерівності. Рекомендується проводити тільки восени і взимку. Після закінчення цієї процедури необхідно дбайливо слідкувати за обличчям: обов'язкове використання сироватки або крему для наповнення необхідними вітамінами та вологою. Другий вид поверхневий - проводиться фруктовими кислотами. Пілінг старанно очищує пори, освітлює шкіру. Серединний пілінг робиться в залежності від віку пацієнта і типу шкіри - 1-2 рази на тиждень.

 • Безін'єкційна мезотерапія. За допомогою спеціального пристрою в шкіру вживляються поживні кислоти: гіалуронова, ліпідний збалансований коктейль та інші. Вони ефективно зволожують обличчя зсередини і зовні, згладжують мімічні зморшки. Процедура не залишає на шкірі шрамів, папул. Рекомендують проводити курсами від 6 до 10 процедур залежно від стану шкіри. Підходить для шкіри обличчя, голови та кінцівок рук.

 • Термоліфтинг. Процедура проводиться спеціальним апаратом. Направлена на омолодження шкіри та підтримання її в гарному стані незалежно від пори року. Вона стимулює виробку природнього колагену за допомогою власних ресурсів організму. Проводиться термоліфтинг шиї, області декольте і шкіри навколо очей. Процедуру варто проходити курсами - має ефект накопичення колагену та діє пролонговано. Робиться 1-2 рази на тиждень, частіше не можна, згодом продовжити підтримуючі процедури, щоб досягти очікуваного ефекту.

Топ 5 найкращих косметологів Львова

 • Любов Виноградова — косметолог з медичною освітою. Проводить косметологічні чистки, массаж обличчя та тіла, коррекцію фігури за допомогою обгортань та апаратних методик (кавітація, міостимуляція). До спеціаліста також можна записатися на сеанси трихології, мезотерапії та біоревіталізації.

 • Наталя Філь — спеціаліст з жіночої та чоловічої косметології. Проводить процедури для різних вікових груп. До косметолога можна записатися на такі послуги по догляду за обличчям та тілом: ультразвукова та комбінована чистки обличчя, мезотерапія, біоревіталізація, хімічний пілінг, неінвазивна карбоксітерапія.

 • Богдана Козій — лікар-дерматовенеролог, трихолог, нутриціолог. Більше 13 років професійного стажу у сфері медицини та краси. Косметолог проводить як чистки, пілінги, лікування акне, так і ін'єкційні процедури.

 • Оксана Бицька — лікар дерматовенеролог, косметолог. Виконує такі процедури: очищення шкіри, мезотерапія волосистої частини голови, видалення рубців, шрамів пігментних п’ятен, ліфтинг. Спеціаліст працює виключно с сертіфікованою косметикою.

 • Олена Прокопенко — косметолог з медичною освітою. Виконує процедури: карбоксітерапія, біоревіталізація, чистка обличчя, шугаринг, массаж.

Ціни на послуги косметологів у Львові

 1. Чистка обличчя - ціни залежать від способу виконання. Починаються від 300 гривень за процедуру. По часу займає від 45 до 60 хвилин.

 2. Пілінг – ціна залежить від виду і складає від 500 грн за процедуру. Займає від 30 до 60 хвилин.

 3. Масаж – від 250 грн за процедуру. Займає від 30 хвилин до 1,5 години.

 4. Безін’єкційна мезотерапія – від 600 гривень за процедуру. Проводиться від 40 до 60 хвилин.

 5. Термоліфтінг – від 200 гривень за процедуру. Для обличчя необхідно проходити курс 4-6 процедур, для живота, ніг та рук - до 8.Рейтинг 3.7 из 5. Голосов: 3

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Прогулка по Львову: как интересно провести время?

26.04.2016
ЛьвовЛьвов очень часто сравнивают с Парижем. Данный уютны и очень романтический город часто посещают...
Подробнее...

Как купить Bitcoin через Монобанк без комиссий и по самому низкому курсу на сегодня?

08.06.2020
1379237989 shutterstock 55344766Сегодня сложно найти современного человека, который бы не слышал о Биткоинах и не знал бы,...
Подробнее...

Туристический Львов: так ли дорого?

07.11.2019
ЛьвовСтатистика показывает, что многие люди отказываются от поездки во Львов в виду дороговизны такой...
Подробнее...

Нужно ли отечественным предприятиям переходить на ЭЦП?

08.07.2015
Электронно-цифровая подписьВажнейшим реквизитом любого документа является подпись. Именно она приносит ему юридическую...
Подробнее...

Стоит ли сдавать подушку в химчистку?

29.06.2016
40 9Радует, что все больше и больше владельцев постельных принадлежностей обращаются в химчистки с...
Подробнее...