Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Лікарі-косметологи Львова — ТОП-5 кращих спеціалістів та косметологічних процедур

2012032Косметолог — спеціаліст, роботою якого є розв’язання проблем зі шкірою різними косметичними та терапевтичними засобами, апаратними методиками та іншими альтернативними методами.

Існують 2 основних напрямки діяльності:

Косметолог-естетист — спеціаліст з краси, який здобуває вміння та досвід роботи на курсах, семінарах, після завершення яких отримує сертифікати. Робота складається з впровадження маніпуляцій, направлених на усунення не глибоких вад шкіри зовнішнього виникнення.

Косметолог-лікар (або дерматолог) — професіонал, який здобув медичну освіту у вищому медичному навчальному закладі, володіє знаннями зі спеціальних курсів, семінарів з косметології. Він діагностує та лікує не тільки зовнішні вади, також і глибші проблеми шкіри.

 

В чому полягає робота косметолога

Косметологи Львова пропонують наступні послуги:

 • консультація та прийом клієнтів з ціллю догляду за обличчям та тілом;

 • збір, оцінка та аналіз результатів шкіри;

 • визначення схем та періодів виконання процедур;

 • маніпуляції з естетичної косметології обличчя (чистка, пілінг, догляд, лікування та ін.) та тіла (масаж, SPA-процедури, видалення волосся);

 • використання у роботі з пацієнтами різноманітного обладнання, ін’єкцій з препаратами, косметологічних засобів, медичних препаратів та їх продаж.

Топ 5 відомих косметологічних послуг

 • Масаж. Найвідоміша процедура. Існують різні види та форми масажу: масаж обличчя та шиї, рук та спини, живота, стегон та ніг. Використовують різноманітні допоміжні засоби: лосьйони, креми, масла, обгортання плівкою. Виконується в залежності від виду, від 1 до 3 разів на тиждень. За ефектом відновлення і підтримання шкіри масаж не поступається своєю позицією. Виконує функцію живлення та наповненості шкіри, заохочує працездатність м'язів.

 • Косметологічна чистка обличчя. Безболісний процедура, після неї на шкірі залишаються незначні сліди, які зникають в короткий термін. Косметолог проводить ретельне очищення пор, відтак шкіра дихає на повну. Очищення рекомендується проводити в залежності від стану закупорки пор. За постійного піклування пори не мають потребу в чищенні, достатньо один раз в шість місяців, але у кого шкіра жирніша мусить відвідувати косметолога частіше, 1 раз в місяць або раз в 3 місяці.

 • Пілінг. Розрізняють поверхневий та серединний пілінги. При серединному пілінгу знімається верхній шар шкіри, вона оновлюється і стає пружнішою, зменшуються пори, розгладжуються мімічні зморшки, зникають дрібні шрами і нерівності. Рекомендується проводити тільки восени і взимку. Після закінчення цієї процедури необхідно дбайливо слідкувати за обличчям: обов'язкове використання сироватки або крему для наповнення необхідними вітамінами та вологою. Другий вид поверхневий - проводиться фруктовими кислотами. Пілінг старанно очищує пори, освітлює шкіру. Серединний пілінг робиться в залежності від віку пацієнта і типу шкіри - 1-2 рази на тиждень.

 • Безін'єкційна мезотерапія. За допомогою спеціального пристрою в шкіру вживляються поживні кислоти: гіалуронова, ліпідний збалансований коктейль та інші. Вони ефективно зволожують обличчя зсередини і зовні, згладжують мімічні зморшки. Процедура не залишає на шкірі шрамів, папул. Рекомендують проводити курсами від 6 до 10 процедур залежно від стану шкіри. Підходить для шкіри обличчя, голови та кінцівок рук.

 • Термоліфтинг. Процедура проводиться спеціальним апаратом. Направлена на омолодження шкіри та підтримання її в гарному стані незалежно від пори року. Вона стимулює виробку природнього колагену за допомогою власних ресурсів організму. Проводиться термоліфтинг шиї, області декольте і шкіри навколо очей. Процедуру варто проходити курсами - має ефект накопичення колагену та діє пролонговано. Робиться 1-2 рази на тиждень, частіше не можна, згодом продовжити підтримуючі процедури, щоб досягти очікуваного ефекту.

Топ 5 найкращих косметологів Львова

 • Любов Виноградова — косметолог з медичною освітою. Проводить косметологічні чистки, массаж обличчя та тіла, коррекцію фігури за допомогою обгортань та апаратних методик (кавітація, міостимуляція). До спеціаліста також можна записатися на сеанси трихології, мезотерапії та біоревіталізації.

 • Наталя Філь — спеціаліст з жіночої та чоловічої косметології. Проводить процедури для різних вікових груп. До косметолога можна записатися на такі послуги по догляду за обличчям та тілом: ультразвукова та комбінована чистки обличчя, мезотерапія, біоревіталізація, хімічний пілінг, неінвазивна карбоксітерапія.

 • Богдана Козій — лікар-дерматовенеролог, трихолог, нутриціолог. Більше 13 років професійного стажу у сфері медицини та краси. Косметолог проводить як чистки, пілінги, лікування акне, так і ін'єкційні процедури.

 • Оксана Бицька — лікар дерматовенеролог, косметолог. Виконує такі процедури: очищення шкіри, мезотерапія волосистої частини голови, видалення рубців, шрамів пігментних п’ятен, ліфтинг. Спеціаліст працює виключно с сертіфікованою косметикою.

 • Олена Прокопенко — косметолог з медичною освітою. Виконує процедури: карбоксітерапія, біоревіталізація, чистка обличчя, шугаринг, массаж.

Ціни на послуги косметологів у Львові

 1. Чистка обличчя - ціни залежать від способу виконання. Починаються від 300 гривень за процедуру. По часу займає від 45 до 60 хвилин.

 2. Пілінг – ціна залежить від виду і складає від 500 грн за процедуру. Займає від 30 до 60 хвилин.

 3. Масаж – від 250 грн за процедуру. Займає від 30 хвилин до 1,5 години.

 4. Безін’єкційна мезотерапія – від 600 гривень за процедуру. Проводиться від 40 до 60 хвилин.

 5. Термоліфтінг – від 200 гривень за процедуру. Для обличчя необхідно проходити курс 4-6 процедур, для живота, ніг та рук - до 8.Рейтинг 3.7 из 5. Голосов: 3

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Как правильно выбрать рис?

15.01.2018
рисПрямым импортером риса во многие страны считается, разумеется, Китай. Отметим, что данная страна...
Подробнее...

Как выбрать кальян для дома?

23.07.2019
кальянСтатистика показывает, что любителей покурить кальян становится все больше. Многие люди выбирают...
Подробнее...

Автоматизация работы ресторана: преимущества и недостатки

22.12.2017
автоматизация ресторанаНа сегодняшний день современные технологии шагнули далеко вперед. Этот фактор коснулся абсолютно...
Подробнее...

Печатная электронная плата: что это такое и зачем она необходима?

17.08.2021
платаПредставить современную жизнь человека без электроники просто невозможно. Сейчас она окружает...
Подробнее...

Чем полезна электрическая терка

07.08.2014
176316 Caso-Multi-Reibe-1750CHR xxlНа данный момент существует огромное число помощников на кухне. К ним можно отнести такие...
Подробнее...