Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Реєструємося як ФОП: основні нюанси

Реєстрація ФОПСьогодні люди вирішують відкрити власний бізнес, іншими словами, стати фізичною особою-підприємцем і почати працювати лише на себе. Щоправда, досить часто такі люди вважають, що стати бізнесменами вони можуть і самостійно, без сторонньої допомоги. Так, подібний варіант можливий, але він потребує уважного вивчення усієї процедури. 

Як стати ФОП?

Насправді відкриття фоп – це зовсім неважко, якщо дійсно зрозуміти, чого від Вас вимагають усі владні органи і як зробити так, щоб не отримати від них відмову. Звісно, для реєстрації ФОП доведеться побігати по різноманітним інстанціям, зненавидіти декілька разів бюрократію, але у самому кінці зрозуміти: воно того заслуговувало.

Які інстанції доведеться відвідати бізнесмену-початківцю? Їх всього дві: районна адміністрація і податкова служба. До речі, не забувайте, що звертатися потрібно у податкову, яка знаходиться у районі прописки, і робити це треба відразу після отримання довідки у ДРА.

Звісно, виписку з адміністрації видадуть лише після заповнення заяви на реєстрацію фізичної особи-підприємця, надання паспорту  і за потреби нотаріально засвідченої копії довіреності. Будьте уважні: зараз держава не бере ніяких грошей за реєстрацію. Того якщо почуєте, що реєстрація платна, сперечайтеся.

Чи важко отримати документ про підтвердження реєстрації? Насправді, якщо всі документи були заповнені і подані правильно реєстратор обов’язково видасть опис. У цьому документі вказаний код доступу до електронної версії реєстраційних документів. Даний номер вводиться на спеціальному сайті і в результаті ми бачимо виписку, яка виступає підтвердженням успішної реєстрації.

Будь-який бізнес повинен платити податки у державний бюджет. Саме тому підприємець-початківець повинен відвідати і податкову інспекцію. Сьогодні бізнесмени найчастіше обирають спрощену систему оподаткування. Для цього в податковій необхідно написати заяву, стати платником єдиного податку і отримати необхідну виписку. Останнім кроком буде реєстрація двох книг: доходів і витрат.

От і все. Людина зареєстрована як підприємець. Щоправда, їй треба пам’ятати про деякі нюанси. Наприклад, ФОП може мати печатку, але може і не мати – це повністю бажання людини. Аналогічна ситуація з розрахунковим рахунком і в цілому з касовим апаратом – його встановлюють, коли дохід від бізнесу перевищує мільйон гривень на рік.

Також спеціалісти перед реєстрацією ФОП рекомендують добре подумати і вирішити, чи вистачить у них сил, часу і бажання робити все вищезазначене самостійно. Навіть якщо вони повністю впевнені у власних силах, з юристами хоч раз, але треба проконсультуватися. А краще взагалі найняти фірму і спокійно чекати документів.



Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Как правильно выбрать фундамент для дома?

16.11.2019
фундаментНи для кого не секрет, что основа любого дома – фундамент. Необходимо помнить, что от того,...
Подробнее...

Свадьба заграницей: выгоднее, чем кажется

25.09.2014
dv1439036Все больше современных пар хотят провести важное для них празднество заграницей. Собственно, тут...
Подробнее...

Бухгалтерская консультация онлайн

11.08.2020
бухгалтерСегодняшняя ситуация диктует нам новые условия для коммуникации. Многие компании и специалисты...
Подробнее...

Почему люди "поклоняются" иконам?

17.06.2014
umilenie 1Как только подымается тема икон, то ключевыми становятся два вопроса: зачем нужны иконы и нужно...
Подробнее...

Как повысить успеваемость ребенка в школе?

25.10.2019
успеваемостьК сожалению, многие родители сталкиваются с плохой успеваемостью в школе. Вызван этот негативный...
Подробнее...