Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Реєструємося як ФОП: основні нюанси

Реєстрація ФОПСьогодні люди вирішують відкрити власний бізнес, іншими словами, стати фізичною особою-підприємцем і почати працювати лише на себе. Щоправда, досить часто такі люди вважають, що стати бізнесменами вони можуть і самостійно, без сторонньої допомоги. Так, подібний варіант можливий, але він потребує уважного вивчення усієї процедури. 

Як стати ФОП?

Насправді відкриття фоп – це зовсім неважко, якщо дійсно зрозуміти, чого від Вас вимагають усі владні органи і як зробити так, щоб не отримати від них відмову. Звісно, для реєстрації ФОП доведеться побігати по різноманітним інстанціям, зненавидіти декілька разів бюрократію, але у самому кінці зрозуміти: воно того заслуговувало.

Які інстанції доведеться відвідати бізнесмену-початківцю? Їх всього дві: районна адміністрація і податкова служба. До речі, не забувайте, що звертатися потрібно у податкову, яка знаходиться у районі прописки, і робити це треба відразу після отримання довідки у ДРА.

Звісно, виписку з адміністрації видадуть лише після заповнення заяви на реєстрацію фізичної особи-підприємця, надання паспорту  і за потреби нотаріально засвідченої копії довіреності. Будьте уважні: зараз держава не бере ніяких грошей за реєстрацію. Того якщо почуєте, що реєстрація платна, сперечайтеся.

Чи важко отримати документ про підтвердження реєстрації? Насправді, якщо всі документи були заповнені і подані правильно реєстратор обов’язково видасть опис. У цьому документі вказаний код доступу до електронної версії реєстраційних документів. Даний номер вводиться на спеціальному сайті і в результаті ми бачимо виписку, яка виступає підтвердженням успішної реєстрації.

Будь-який бізнес повинен платити податки у державний бюджет. Саме тому підприємець-початківець повинен відвідати і податкову інспекцію. Сьогодні бізнесмени найчастіше обирають спрощену систему оподаткування. Для цього в податковій необхідно написати заяву, стати платником єдиного податку і отримати необхідну виписку. Останнім кроком буде реєстрація двох книг: доходів і витрат.

От і все. Людина зареєстрована як підприємець. Щоправда, їй треба пам’ятати про деякі нюанси. Наприклад, ФОП може мати печатку, але може і не мати – це повністю бажання людини. Аналогічна ситуація з розрахунковим рахунком і в цілому з касовим апаратом – його встановлюють, коли дохід від бізнесу перевищує мільйон гривень на рік.

Також спеціалісти перед реєстрацією ФОП рекомендують добре подумати і вирішити, чи вистачить у них сил, часу і бажання робити все вищезазначене самостійно. Навіть якщо вони повністю впевнені у власних силах, з юристами хоч раз, але треба проконсультуватися. А краще взагалі найняти фірму і спокійно чекати документів.



Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Оптимизация логистических процессов

21.05.2020
логистикаОрганизация бизнеса – очень сложный и трудоемкий процесс. Однако если вы ответственно подойдете...
Подробнее...

Плохое настроение, как помочь самому себе?

15.06.2014
20130506204900Плохое настроение – чувство, которое наверняка знакомо абсолютно всем. Как показывает практика,...
Подробнее...

Выбор зимних шин: 5 основных ошибок

01.10.2019
зимняя резинаНе за горами зима, поэтому самое время приступить к выбору зимних шин. На данный момент...
Подробнее...

Стратегический консалтинг: разрабатывает стратегию для компании

22.06.2016
консалтинг Если Вы решили открыть компанию, Вам необходимо разработать стратегию. Стратегия – долгосрочный...
Подробнее...

Интересные факты о странах мира

17.12.2014
planeta zemlyаМир такой большой, что порой кажется, что его не узнать и не понять. Что ж, не зря ведь столько...
Подробнее...