Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Що подивитися у Хмельницькому?

Хмельницкий

Туризм в Україні розвивається. Як показує статистика, в Україні нараховується дуже багато цікавих міст, які варто відвідати і Хмельницький не є винятком. На жаль, у багатьох Хмельницький асоціюється лише з великим ринком, де можна недорого придбати одяг. Однак експерти запевняють, що Хмельницький славиться не тільки цим і в місті є маса визначних пам'яток, які слід побачити. У даній статті ми поговоримо про те, де і як провести час в даному місті.

Чим відрізняється Хмельницький від інших міст?

Люди, які вже побували в цьому місті і вивчили його особливості, говорять про те, що в Хмельницькому неймовірної краси природа. По місту можна не поспішаючи гуляти і милуватися навколишньою місцевістю. І дійсно, якщо попередньо підготуватися до поїздки, ви зможете сповна насолодитися усіма принадами міста.

Відзначимо, що Хмельницький також дуже часто використовується як місто для пересадок в різні напрямки. Тому багато людей волею і неволею потрапляють в це прекрасне місто. Хмельницький - місто, зручний для пересадок при тривалих переїздах. Зупиняючись тут, ви зможете відвідати кафе чи недалеко від вокзальної станції, ви можете придбати випічку в якості подарунка.

Чому люди називають Хмельницький колишньою назвою?

Головною визначною пам'яткою в місті є, зрозуміло, пам'ятник Богдану Хмельницькому. Вважається, що місто назвали на честь цієї особистості, проте самі міські жителі до цих пір називають своє місто колишньою назвою і вважають його Плоскировим. Саме таку назву носив місто більше 500 років.

Якщо ви зупинилися в Хмельницькому на кілька днів, місцеві жителі настійно рекомендують відвідати драматичний театр. За їх словами, гра акторів просто чудова і ви будете мати можливість подивитися жахливо смішні спектаклі.

Якщо ви приїхали до Хмельницького з дитиною, можна відправитися в ботанічний сад. Цікаво відзначити, що ботанічний сад належить Хмельницькому університету. У цьому ботанічному саду представлено понад 20 тисяч видів рослин. Багато з них ростуть і зустрічається тільки в цьому місті і ботанічному саду.

Ну і звичайно не варто забувати про найбільший аквапарк, куди можна сходити всією сім'єю. Працює аквапарк з 7:00-21:00, тому ви з легкістю зможете підібрати зручний для вас час для відвідування аквапарку.

Із всього вищезазначеного, можна сміливо зробити висновок, що Хмельницький дійсно цікаве місто.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Как правильно хранить одежду в шкафу?

26.04.2016
шкафУ каждого человека есть шкаф, где он хранит вещи. Некоторые люди достаточно ответственно...
Подробнее...

Сертификация косметики: с чего начать?

25.07.2014
d6e76b6be73c1e95fb0c8af5b783d39eКосметические средства используются всеми женщинами во всем мире. И каждая из них хочет знать о...
Подробнее...

Как выбрать постельное белье: советы экспертов

04.06.2014
98789Если верить исследованиям ученых, треть своей жизни мы проводим в своей постели. Именно поэтому...
Подробнее...

Детский Новый Год в Украине: каким он должен быть?

05.12.2015
детский Новый ГодКак показывает практика, Новый Год – любимый праздник не только взрослых людей, но и деток. На...
Подробнее...

Ювелирные изделия – как не растеряться в многообразии?

18.12.2018
4c4b57a044fcbd1d849ee1ba5e2e3a7aИспокон веков истинные произведения искусства, словно по волшебству, способны притягивать к себе...
Подробнее...