Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як обрати породу кота для дитини?

кіт для дитиниЯк показує практика, багато батьків хочуть придбати для своїх дітей тварин або самі діти просять своїх батьків про те, щоб завести домашнього улюбленця. В усякому випадку до цього треба віднестися вкрай серйозно, тому що тварина – це величезна відповідальність. Якщо ви хочете завести кота і в вашій сім'ї є дитина, треба знати, як правильно обрати породу кота. 

Якщо ви вирішили завести домашнього улюбленця, ви повинні розуміти, що це велика відповідальність. Домашнього улюбленця треба буде правильно кормити якісною їжею, лікувати, проводити профілактичні, оздоровчі роботи, а також комунікувати з твариною. 

Як обрати тварину для своєї сім'ї?

Важливо оцінити всі позитивні та негативні сторони тієї чи іншої тварини. Ви повинні пам'ятати, що коти менш люблять комунікацію з людьми, чим, наприклад, собаки. Але тут все залежить від самої тваринки. Якщо ж ви все ж таким прийняли таке рішення і хочете завести кота, слід вивчити деяку інформацію. До прикладу, як правильно обрати породу кота. 

Як обрати породу кота? 

В світі є декілька порід котів, які вважаються лагідними і спокійними. К таким породам можна віднести такі породи як: регдол, невська маскарадна, абіссинська кішка, мейн кун, екзотична короткошерсна кішка. Кожна порода цих котів має певні особливості, які треба вивчити перед купівлею. 

До прикладу, коти породи регдол можуть досягати у вазі 6-9 кілограмів, тому місця в вашій оселі повинно бути досить, щоб ваш майбутній кіт мав простір. Ця порода дуже прихильна до людей, тому зможе стати чудовим компаньйоном.Дізнатися більше інформації про котів ви можете тут https://kotomaniya.com.ua/

Абісинська кішка набагато менша за розмірами. Вона нагадує маленьку пуму. Це жвава та рухлива порода, тому для діток вона чудово підходить. З таким другом точно ніколи не буде нудно. Мей куни також дуже прихильні до дітей і з ніжністю до них відносяться. 

Також пам'ятайте, що не зважаючи на породу кота, кошеня має бути здоровим. Спостерігайте за котом хвилин 10-15. Кошеня повинно бути грайливим. Також важливо в перші дні зводити нового члена сім'ї до ветеринарної клініки, щоб упевнитися в його здоров'ї та зробити планові щеплення та процедури. 

Із всього вищесказаного, можна зробити висновок, що тварини у сім'ї – це позитив. Тварини не тільки стають справжніми друзями і членами сім'ї, а й прищеплюють дітям навички правильного поводження із тваринами і відповідальність. Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Как организовать работу сотрудников в офисе?

07.09.2019
сотрудникиМногие эксперты сходятся во мнении, что работа с сотрудниками и организация их работы –...
Подробнее...

Как не те весы могут испортить рекорд...

16.01.2015
4f57a882Каждый рыбак стремится словить рыбу побольше, дабы не только похвастаться перед друзьями, а...
Подробнее...

Путешествуем по Ярославлю: интересные места

07.07.2015
ЯрославльОдин из старейших городов России – определенно Ярославль. В нем находится 800 архитектурных...
Подробнее...

Термопринтер как выгодный способ печати этикеток

21.10.2014
07214Несомненно, принтеры необходимы абсолютно во всех сферах человеческой деятельности, начиная от...
Подробнее...

Подбираем украшения девушке в подарок

11.03.2018
украшенияКак показывает практика, самым популярным подарком для девушек и женщин является не что иное,...
Подробнее...