Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як обрати породу кота для дитини?

кіт для дитиниЯк показує практика, багато батьків хочуть придбати для своїх дітей тварин або самі діти просять своїх батьків про те, щоб завести домашнього улюбленця. В усякому випадку до цього треба віднестися вкрай серйозно, тому що тварина – це величезна відповідальність. Якщо ви хочете завести кота і в вашій сім'ї є дитина, треба знати, як правильно обрати породу кота. 

Якщо ви вирішили завести домашнього улюбленця, ви повинні розуміти, що це велика відповідальність. Домашнього улюбленця треба буде правильно кормити якісною їжею, лікувати, проводити профілактичні, оздоровчі роботи, а також комунікувати з твариною. 

Як обрати тварину для своєї сім'ї?

Важливо оцінити всі позитивні та негативні сторони тієї чи іншої тварини. Ви повинні пам'ятати, що коти менш люблять комунікацію з людьми, чим, наприклад, собаки. Але тут все залежить від самої тваринки. Якщо ж ви все ж таким прийняли таке рішення і хочете завести кота, слід вивчити деяку інформацію. До прикладу, як правильно обрати породу кота. 

Як обрати породу кота? 

В світі є декілька порід котів, які вважаються лагідними і спокійними. К таким породам можна віднести такі породи як: регдол, невська маскарадна, абіссинська кішка, мейн кун, екзотична короткошерсна кішка. Кожна порода цих котів має певні особливості, які треба вивчити перед купівлею. 

До прикладу, коти породи регдол можуть досягати у вазі 6-9 кілограмів, тому місця в вашій оселі повинно бути досить, щоб ваш майбутній кіт мав простір. Ця порода дуже прихильна до людей, тому зможе стати чудовим компаньйоном.Дізнатися більше інформації про котів ви можете тут https://kotomaniya.com.ua/

Абісинська кішка набагато менша за розмірами. Вона нагадує маленьку пуму. Це жвава та рухлива порода, тому для діток вона чудово підходить. З таким другом точно ніколи не буде нудно. Мей куни також дуже прихильні до дітей і з ніжністю до них відносяться. 

Також пам'ятайте, що не зважаючи на породу кота, кошеня має бути здоровим. Спостерігайте за котом хвилин 10-15. Кошеня повинно бути грайливим. Також важливо в перші дні зводити нового члена сім'ї до ветеринарної клініки, щоб упевнитися в його здоров'ї та зробити планові щеплення та процедури. 

Із всього вищесказаного, можна зробити висновок, що тварини у сім'ї – це позитив. Тварини не тільки стають справжніми друзями і членами сім'ї, а й прищеплюють дітям навички правильного поводження із тваринами і відповідальність. Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Входная дверь: выбрать качественные замки

06.11.2019
дверные замки К сожалению, от квартирной кражи не застрахован абсолютно никто. Однако эксперты настаивают на...
Подробнее...

Струйный принтер и картриджи hp deskjet 5550

02.05.2014
hp-deskjet-5550Компания Hewlett-Packard является одним из лидеров на рынке по выпуску принтеров, сканеров и...
Подробнее...

Две сим-карты больше неактуальны!

25.07.2016
Украинцы больше не хотят пользоваться двумя сим-картамиДве сим-карты теперь не нужны! Оказывается, украинцы больше не хотят платить за услуги связи...
Подробнее...

Бюро переводов или частный переводчик: что лучше?

02.01.2015
76849673486Нам постоянно твердят о том, как важно изучение иностранных языков. Естественно, без них сегодня...
Подробнее...

Як пройти техогляд вашого технічного засобу

05.07.2019
техосмотрВсе в нашому світі не вічне, а особливо технічні засоби вони поступово зношуються рано чи пізно...
Подробнее...