Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Экономика и бизнес У Львові переселенцям допоможуть з працевлаштуванням

У Львові переселенцям допоможуть з працевлаштуванням

працевлаштування Багато людей, які знаходилися у зоні бойових дій були вимушені тимчасово покинути свої будинки і переїхати в більш безпечні міста України. Таким стало і місто Львів. Експерти розповіли, що у Львові тепер переселенцям будуть допомогти з працевлаштуванням. 

Статистика показує, що дуже багато людей вибрало для тимчасового переміщення таке місто як Львів. Наразі там знаходиться багато українців. Деякі з них можуть працювати віддаллено, але багато залишилось і таких українців, які втратили роботу, спосіб себе забезпечити. 

Наразі, у Львові запрацювала мобільна група, яка буде допомагати переселенцям з працевлаштуванням. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради. Мобільна група буде їздити до переселенців, які вимушені були покинути свої домівки. У переселенців є можливість пройти навчання та перекваліфікуватися. 

Зараз у Львові дуже багато жінок і дітей. Спеціалісти розповідають, що багато жінок не може залишити дітей навіть на декілька годин, тому вирішили самостійно їздити у місця, де зараз перебувають переселенці.

Мобільна група буде інформувати про наявні вакансії. Якщо хтось буде зацікавлений, спеціалісти групи допоможуть із працевлаштуванням. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта