Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Що таке креаціонізм?

земляТеорія еволюції викликає чимало суперечок серед величезної кількості людей. Цікаво відзначити, що у багатьох країнах перебувають противники викладання у школах теорії Дарвіна. У цій статті ми розберемо, що ж є креаціонізмом і чому люди, які дотримуються цього напряму, виступають проти наукового пояснення еволюції людини.

Що таке напрям як креаціонізм?

Статистика показує, що далеко не всі люди знають значення слова «креаціонізм», проте поділяють цей напрямок. Насправді цей термін має кілька значень. Найпоширенішим значенням цей термін є те, що весь наш Всесвіт чи хоча б життя на нашій Планеті виникли не під дією фізичних законів, а за допомогою якоїсь розумної сили. Дізнатись докладніше, а також відповісти собі на запитання хто створив Бога ви можете тут в Інтернеті.

Цікаво відзначити, що люди, які дотримуються цього напряму, говорять про те, що не обов'язково Бог створив Землю і всіх живих істот. Вони припускають думку, що це міг бути якийсь інший надрозум. На даний момент у різних країнах існують різні напрями креаціонізму. Залежно від напрямів, існують різні версії щодо того, скільки Землі років і як ми всі були створені.

Важливо наголосити на тому, що є люди, які суворо дотримуються цього напряму і не вірять у різні фізичні та біологічні науки. Проте є й представники креаціонізму, які не відкидаються існуючі фізичні науки і знаходять баланс у цій сфері. Вони визнають той факт, що наш Всесвіт з'явився після Великого Вибуху, а Земля з'явилася, як стверджують багато вчених, з газопилової туманності, яка дала початок Сонцю та іншим планетам сонячної системи. Але вони заперечують еволюційну біологію.

Є також люди, які дотримуються креаціонізму, допускають біологічний шлях еволюції, але все ж таки стверджують, що найперші носії та представники земного життя були створені за чиїмось наказом і бажанням.

З усього вище сказаного, можна дійти невтішного висновку, що у цей час, людина сама вибирає собі віру. У що ви вірите – це тільки ваш вибір. На даний момент, ви можете легко ознайомитися з багатьма напрямками і зрозуміти, до якого напрямку у вас більше тяга.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Главные достопримечательности Минска

30.04.2016
МинскЭксперты отмечают, что Минск считается самым красивым и большим городом в стране. Именно...
Подробнее...

Как выбрать солнцезащитные очки?

11.06.2021
очкиВот и началось лето, поэтому врачи напоминают о безопасности и всячески настаивают на...
Подробнее...

На каких пляжах в Украине опасно купаться?

15.08.2015
Опасные пляжиВрачи говорят: купаться на пляжах в Киеве, Херсоне и Львове не стоит. Вероятность заражения...
Подробнее...

Мебель для гостиной: как правильно выбрать и на что обратить внимание?

10.01.2015
Gostinaya stenka2Многие согласятся с тем, что гостиная является главной комнатой во всей квартире/жоме. Именно...
Подробнее...

Большой eBay: что обычно покупают украинцы?

13.07.2015
Среди бесконечного потока товаров на онлайн-площадке eBay неопытному пользователю легко...
Подробнее...