Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Що таке креаціонізм?

земляТеорія еволюції викликає чимало суперечок серед величезної кількості людей. Цікаво відзначити, що у багатьох країнах перебувають противники викладання у школах теорії Дарвіна. У цій статті ми розберемо, що ж є креаціонізмом і чому люди, які дотримуються цього напряму, виступають проти наукового пояснення еволюції людини.

Що таке напрям як креаціонізм?

Статистика показує, що далеко не всі люди знають значення слова «креаціонізм», проте поділяють цей напрямок. Насправді цей термін має кілька значень. Найпоширенішим значенням цей термін є те, що весь наш Всесвіт чи хоча б життя на нашій Планеті виникли не під дією фізичних законів, а за допомогою якоїсь розумної сили. Дізнатись докладніше, а також відповісти собі на запитання хто створив Бога ви можете тут в Інтернеті.

Цікаво відзначити, що люди, які дотримуються цього напряму, говорять про те, що не обов'язково Бог створив Землю і всіх живих істот. Вони припускають думку, що це міг бути якийсь інший надрозум. На даний момент у різних країнах існують різні напрями креаціонізму. Залежно від напрямів, існують різні версії щодо того, скільки Землі років і як ми всі були створені.

Важливо наголосити на тому, що є люди, які суворо дотримуються цього напряму і не вірять у різні фізичні та біологічні науки. Проте є й представники креаціонізму, які не відкидаються існуючі фізичні науки і знаходять баланс у цій сфері. Вони визнають той факт, що наш Всесвіт з'явився після Великого Вибуху, а Земля з'явилася, як стверджують багато вчених, з газопилової туманності, яка дала початок Сонцю та іншим планетам сонячної системи. Але вони заперечують еволюційну біологію.

Є також люди, які дотримуються креаціонізму, допускають біологічний шлях еволюції, але все ж таки стверджують, що найперші носії та представники земного життя були створені за чиїмось наказом і бажанням.

З усього вище сказаного, можна дійти невтішного висновку, що у цей час, людина сама вибирає собі віру. У що ви вірите – це тільки ваш вибір. На даний момент, ви можете легко ознайомитися з багатьма напрямками і зрозуміти, до якого напрямку у вас більше тяга.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Дешевое жилье в новостройках сейчас может стать неликвидом в будущем

05.08.2015
42 mainПриобретая квартиру в новостройке эконом-класса каждый покупатель должен отдавать себе отчет в...
Подробнее...

Как стать успешным банковским работником?

22.09.2014
----0987678909876789--Наверняка многие согласятся с тем, что именно банки являются одним из самых престижных мест...
Подробнее...

Ремонт стиральной машины в Оаквиль

15.08.2020
TypingСтиральные машинки могут выходить из строя из-за нескольких причин: перепад в сети...
Подробнее...

Наследственное право

11.11.2019
876545Все основные сведения, необходимые для оформления наследства, содержатся в основном...
Подробнее...

Як розпізнати шахраїв при купівлі нерухомості?

15.11.2015
Купівля нерухомостіНа жаль, активність на ринку нерухомості і бажання людей купувати квартири спричинилося до...
Подробнее...