Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Ціна на пластикові вікна: де дешевше?

uhod za oknami.jpg.pagespeed.ce.nA 1bg0IrFОбираючи пластикові вікна, більшість людей хоче отримати еталонні експлуатаційні характеристики за мінімальну ціну.

Вибір конструкцій на ринку настільки великий, що одразу зорієнтуватися у всіх пропозиціях буває складно. Якщо вас цікавлять вікна пластикові, ціна на які є однією з найнижчий у Києві та області, замовляйте скління у компанії «Лінія вікон». Це абсолютний лідер столичного ринку як за часом присутності (понад 15 років), так і за виробничими можливостями. Пояснюємо, чому саме такий підхід є найбільш раціональним та економним:

  • власне виробництво дозволяє утримувати ціна на найнижчому рівні серед усіх пропозицій, що представлені на київському ринку;

  • ви можете бути впевненими в тому, що замовляючи вікна, не сплачуватиме комісію чи приховані націнки посередникам, які займаються тільки перепродажем, а не виготовленням продукції;

  • повний цикл виробництва – це гарантія якості, адже всі комплектуючі збирають безпосередньо на заводі, це дозволяє звести кількість бракованих елементів до нуля;

  • власна команда професіоналів зробить заміри, а потім доставить і змонтує конструкцію відповідно до правил ДСТУ;

  • наявність власного заводу дозволяє виготовляти вікна різних конфігурацій і рівня складності буквально за декілька днів.

Якщо ви хочете зекономити та отримати найкращу якість, замовляйте ПВХ-вікна у виробника, а не у посередників. Відмінна репутація та великий термін роботи на ринку гарантують, що фінальний результат точно задовольнить всі ваші вимоги. Ще один вагомий плюс співпраці зі справжніми професіоналами своєї справи – це якісний монтаж. Просто придбати надійні вікна – це лише половина успіху. Щоб вони виконали всі заявлені функції, важливо правильно їх встановити. Якщо монтаж буде проведений без дотримання ДСТУ та будівельних норм, то протяги й продування нівелюють всі плюси, якими наділив віконні конструкції виробник.

Від чого залежить ціна на пластикові вікна?

У формуванні ціни на пластикові вікна найбільшу вагу має загальна площа скління та обраний склопакет і профільна система. Вибір профілів, які пропонує «Лінія вікон», дійсно великий. Ви можете обрати як еталонні рішення для найвищої тепло- та звукоізоляції, так і бюджетні варіанти на базі українського профілю для холодного балкона чи дачного будинку.

Крім того, на ціну пластикового вікна суттєво впливає обраний бренд фурнітури. Ці елементи щоденно витримують надвеликі навантаження, то економити на фурнітурі не варто. Чим більше глухих стулок буде у віконній конструкції, тим дешевшою буде її вартість.

Звертайтеся до менеджерів «Лінії вікон» – вони прорахують всі можливі варіанти та підкажуть, на яких елементах можна зекономити. Довіряйте професіоналам – і у вашому будинку завжди буде тепло та затишно.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Бронирование отелей онлайн: особенности

09.09.2015
room1Опытные путешественники уже давно поняли, что самостоятельная организация поездки обходится...
Подробнее...

Стальные тройники

07.04.2014
098765Стальной тройник – важная составляющая для любого трубопровода (газопровода, нефтепровода,...
Подробнее...

Как ускорить метаболизм

24.05.2015
thumb uskoritПроблема ожирения набирает все больших оборотов и превращается в глобальную проблему...
Подробнее...

Правильная организация косметички: советы специалистов

09.08.2014
Depositphotos 4466025 sВы уже давно не можете найти свою помаду? Потерялись в завалах косметики? Что ж, сейчас самое...
Подробнее...

Бюро переводов или частный переводчик: что лучше?

02.01.2015
76849673486Нам постоянно твердят о том, как важно изучение иностранных языков. Естественно, без них сегодня...
Подробнее...