Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Які переваги газобетону перед будинками з інших матеріалів

Kak-vypolnjaetsja-oblitsovka-penoblokov-kirpichom12Блоки, виконані з пористого бетону, сьогодні користуються величезною популярністю. Серед них, мабуть, найбільш відомі газоблоки. Вони, дійсно, мають безліч позитивних характеристик.

Але, щоб використовувати матеріал грамотно, варто з'ясувати, якими саме характеристиками газоблок перевершують інші матеріали для будівництва. Також ви можете дізнатится ціну газоблоку та переваги цих виробів.

Переваги газоблоків перед цеглою

Зрозуміло, що головними плюсами цегли є міцність і довговічність. На жаль, газоблоки не так міцні, служити так само довго вони нездатні. Але зате їх питома вага значно менше, що дозволяє робити укладання матеріалу швидше і з меншими зусиллями.

Також газоблоки крупніше цегли, тобто число швів в газоблочні кладці менше. Ще потрібно враховувати порівняно високі ізоляційні параметри, характерні цього матеріалу. Газоблочні будівлі не потрібно утеплювати так само інтенсивно, як зведені з повнотілої цегли.

Переваги газоблоків перед деревиною

Навіть зараз колоду і брус залишаються затребуваними будівельними матеріалами, оскільки вони дають житловий об'єкт з високими ізоляційними параметрами, невисокою вартістю, порівняно скромним вагою. В принципі, тими ж плюсами володіють і газоблоки. Але є у них і специфічні позитивні риси.

Зокрема, газобетонні будівлі не вимагають такого ж уважного догляду. Їх цілком можна залишати без додаткової обробки. Якщо ж власник хоче виконати додаткові оздоблювальні заходи, провести їх виявиться набагато простіше, ніж у випадку будинків цегляних. Адже газоблочні споруди вийде без праці покрити штукатуркою, облицювати плиткою, на них легко встановлювати облицювальні панелі.

scale 1200

Переваги газоблоків перед каркасними будинками

Каркасна технологія будівництва привертає забудовників своєю дешевизною і простотою реалізації. Зате каркасні будинки виходять далеко не такими міцними і довговічними, як газоблочні. Крім того, з газоблоків можна звести споруди з різними обрисами і поверховістю. Але каркасна технологія серйозно обмежує у виборі варіантів архітектурних рішень.

Ще однією перевагою газоблоків є їх пожежобезпечність. Тоді як і дерев'яні, і каркасні будинки вогню «пручаються» не так добре.

Все це означає, що споруди з газоблоків здатні продемонструвати найрізноманітніші плюси. І не варто дивуватися, що до даного методу будівництва сьогодні так часто звертаються.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Услуги частного гида – преимущества и недостатки

20.04.2016
частный гидЕсли Вы решили отправиться за границу, Вы наверняка захотите посмотреть на главные...
Подробнее...

Купить квартиру: советы и рекомендации

30.07.2014
harkovПриобретение квартиры – важное событие каждого человека, поэтому к его организации нужно подойти...
Подробнее...

Как выбрать постельное белье: советы экспертов

04.06.2014
98789Если верить исследованиям ученых, треть своей жизни мы проводим в своей постели. Именно поэтому...
Подробнее...

Алкоголь на подарок: как выбрать правильно?

17.08.2020
алкогольВыбор подарка порой бывает чрезвычайно мучительным. Широкий ассортимент товара не помогает, а...
Подробнее...

Как новичку выбрать первое авто

02.09.2014
avto0099Если вы собираетесь приобрести автомобиль первый раз в жизни, то сделать правильный выбор будет...
Подробнее...