Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Які переваги газобетону перед будинками з інших матеріалів

Kak-vypolnjaetsja-oblitsovka-penoblokov-kirpichom12Блоки, виконані з пористого бетону, сьогодні користуються величезною популярністю. Серед них, мабуть, найбільш відомі газоблоки. Вони, дійсно, мають безліч позитивних характеристик.

Але, щоб використовувати матеріал грамотно, варто з'ясувати, якими саме характеристиками газоблок перевершують інші матеріали для будівництва. Також ви можете дізнатится ціну газоблоку та переваги цих виробів.

Переваги газоблоків перед цеглою

Зрозуміло, що головними плюсами цегли є міцність і довговічність. На жаль, газоблоки не так міцні, служити так само довго вони нездатні. Але зате їх питома вага значно менше, що дозволяє робити укладання матеріалу швидше і з меншими зусиллями.

Також газоблоки крупніше цегли, тобто число швів в газоблочні кладці менше. Ще потрібно враховувати порівняно високі ізоляційні параметри, характерні цього матеріалу. Газоблочні будівлі не потрібно утеплювати так само інтенсивно, як зведені з повнотілої цегли.

Переваги газоблоків перед деревиною

Навіть зараз колоду і брус залишаються затребуваними будівельними матеріалами, оскільки вони дають житловий об'єкт з високими ізоляційними параметрами, невисокою вартістю, порівняно скромним вагою. В принципі, тими ж плюсами володіють і газоблоки. Але є у них і специфічні позитивні риси.

Зокрема, газобетонні будівлі не вимагають такого ж уважного догляду. Їх цілком можна залишати без додаткової обробки. Якщо ж власник хоче виконати додаткові оздоблювальні заходи, провести їх виявиться набагато простіше, ніж у випадку будинків цегляних. Адже газоблочні споруди вийде без праці покрити штукатуркою, облицювати плиткою, на них легко встановлювати облицювальні панелі.

scale 1200

Переваги газоблоків перед каркасними будинками

Каркасна технологія будівництва привертає забудовників своєю дешевизною і простотою реалізації. Зате каркасні будинки виходять далеко не такими міцними і довговічними, як газоблочні. Крім того, з газоблоків можна звести споруди з різними обрисами і поверховістю. Але каркасна технологія серйозно обмежує у виборі варіантів архітектурних рішень.

Ще однією перевагою газоблоків є їх пожежобезпечність. Тоді як і дерев'яні, і каркасні будинки вогню «пручаються» не так добре.

Все це означає, що споруди з газоблоків здатні продемонструвати найрізноманітніші плюси. І не варто дивуватися, що до даного методу будівництва сьогодні так часто звертаються.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Оказание курьерских услуг: как организовать бизнес

01.03.2016
Курьерские услугиМногие люди раздумывают над открытием собственного бизнеса. Впрочем, нередко человек просто не...
Подробнее...

Как часто сотрудникам нужно повышать квалификацию?

05.12.2014
121004 wr6e424yrftВсе студенты стремятся стать профессионалами. Почему? Потому что профессионалы на сегодняшний...
Подробнее...

Распространенные обманы на автосервисах

16.04.2016
СТОКаждый автолюбитель всегда ответственно относиться к обслуживанию и уходу собственного...
Подробнее...

Где студенту летом найти работу?

08.07.2016
Работа для студента летомДля многих студентов мученический период сессии уже закончился. Но начался не менее сложный...
Подробнее...

Как поднять себе настроение?

08.12.2014
1341940246 kak-podnyat-nastroenie-lyubimomu-chelovekuПришла зима, а значит и период депрессий и плохого настроения. Специалисты сообщают о том, что...
Подробнее...