Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Які переваги газобетону перед будинками з інших матеріалів

Kak-vypolnjaetsja-oblitsovka-penoblokov-kirpichom12Блоки, виконані з пористого бетону, сьогодні користуються величезною популярністю. Серед них, мабуть, найбільш відомі газоблоки. Вони, дійсно, мають безліч позитивних характеристик.

Але, щоб використовувати матеріал грамотно, варто з'ясувати, якими саме характеристиками газоблок перевершують інші матеріали для будівництва. Також ви можете дізнатится ціну газоблоку та переваги цих виробів.

Переваги газоблоків перед цеглою

Зрозуміло, що головними плюсами цегли є міцність і довговічність. На жаль, газоблоки не так міцні, служити так само довго вони нездатні. Але зате їх питома вага значно менше, що дозволяє робити укладання матеріалу швидше і з меншими зусиллями.

Також газоблоки крупніше цегли, тобто число швів в газоблочні кладці менше. Ще потрібно враховувати порівняно високі ізоляційні параметри, характерні цього матеріалу. Газоблочні будівлі не потрібно утеплювати так само інтенсивно, як зведені з повнотілої цегли.

Переваги газоблоків перед деревиною

Навіть зараз колоду і брус залишаються затребуваними будівельними матеріалами, оскільки вони дають житловий об'єкт з високими ізоляційними параметрами, невисокою вартістю, порівняно скромним вагою. В принципі, тими ж плюсами володіють і газоблоки. Але є у них і специфічні позитивні риси.

Зокрема, газобетонні будівлі не вимагають такого ж уважного догляду. Їх цілком можна залишати без додаткової обробки. Якщо ж власник хоче виконати додаткові оздоблювальні заходи, провести їх виявиться набагато простіше, ніж у випадку будинків цегляних. Адже газоблочні споруди вийде без праці покрити штукатуркою, облицювати плиткою, на них легко встановлювати облицювальні панелі.

scale 1200

Переваги газоблоків перед каркасними будинками

Каркасна технологія будівництва привертає забудовників своєю дешевизною і простотою реалізації. Зате каркасні будинки виходять далеко не такими міцними і довговічними, як газоблочні. Крім того, з газоблоків можна звести споруди з різними обрисами і поверховістю. Але каркасна технологія серйозно обмежує у виборі варіантів архітектурних рішень.

Ще однією перевагою газоблоків є їх пожежобезпечність. Тоді як і дерев'яні, і каркасні будинки вогню «пручаються» не так добре.

Все це означає, що споруди з газоблоків здатні продемонструвати найрізноманітніші плюси. І не варто дивуватися, що до даного методу будівництва сьогодні так часто звертаються.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Занятия на силовых тренажерах - действенный способ изменить свое тело

01.04.2014
125Безусловно, силовые тренажеры – это самый большой раздел подобных устройств, ведь, по сути,...
Подробнее...

Демисезонная куртка - необходимая весенняя вещь

26.03.2014
pokupka odezhdy bigНа дворе уже весна, а значит, что пора теплых зимних пуховиков, шапок и шарфов уже прошла. Но,...
Подробнее...

Преимущества индивидуального пошива одежды

07.08.2018
ательеНаверняка вы заметили, что с каждым годом становиться все больше и больше ателье, где каждый...
Подробнее...

Львов – Европа в Украине

25.05.2016
ЛьвовУкраинцы и гости Украины сообщают, что Львов является очень красивым, гостеприимным и уютным...
Подробнее...

Что нужно знать о Тунисе?

19.04.2016
ТунисНекоторые люди много раз слышали о Тунисе и хотели бы там побывать. Если Вы решительно...
Подробнее...