Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як розпізнати шахраїв при купівлі нерухомості?

Купівля нерухомостіНа жаль, активність на ринку нерухомості і бажання людей купувати квартири спричинилося до активізації шахраїв. І сьогодні вони діють настільки професіонально, що людина навіть не помічає з ким вона має справу. А коли розуміє – вже пізно. Тому спеціалісти радять ретельно перевіряти кожен етап процесу купівлі-продажу нерухомості. Це допоможе вчасно виявити шахраїв і розірвати з ними усілякі контакти.

Купівля квартири – крок, безумовно, важкий і відповідальний. Сьогодні українці, вже знайомі з проблемами і скандалами ринку первинного житла, вирішують уберегтися від потенційних ризиків і придбати нерухомість на вторинному ринку. Чесно кажучи, вторинний ринок має не менше проблем, ніж первинний. Тому розслаблятися не на секунду не можна.

Як зберегти свої гроші від шахраїв?

Юристи рядять хоча б у загальних рисах дізнатися про процес купівлі-продажу нерухомості. Недостатньо знати про договір і про обмін «гроші-квартира», треба «поринути» у специфіку цього складного процесу. Так, бажання забивати власну голову проблемами нерухомості абсолютно немає, але що робити, коли хочеться мати придбати квартиру законним шляхом і без казусів.

По-перше, продаж квартир Львів, у Києві чи у будь-якому іншому місті нічим не відрізняється. Тобто дані поради на всі випадки життя, а точніше – на всі випадки купівлі нерухомості.

Отже,  визначившись з продавцем, треба з ним обов’язково зустрітися, щоб перевірити як паспорт особи, так і документи на квартиру. Важливо переконатися у тому, що нерухомість купується у справжніх людей зі справжніми документами.

Ми всі звикли приймати копію документів за запасний варіант. Тому і при придбанні нерухомості на копії інакше дивитися не варто. І якщо Вам відмовляються надати оригінали документів, замінюючи їх копіями, або вимагайте свого, або йдіть.

У наших реаліях квартира може мати декілька власників. А раптом один з них вирішив продати житло, а другий протестує проти цього? Таке трапляється, тому покупець, дізнавшись про декілька власників, повинен вимагати нотаріальну згоду всіх власників житла.

Звертайте увагу на дітей! Якщо неповнолітні діти у приватизації участі не брали, але були прописані у квартирі, може статися так, що вони підуть до суду з вимогою визнати нову приватизацію незаконною. Тоді суд має повне право виділити їм частину Вашої квартири. Бути власником частини житла не надто приємно.

Обов’язковий пункт: прописана у договорі реальна вартість житла. Якщо раптом угода анулюється, довести, що житло було куплене за суму, що значно відрізняється від заявленої в договорі, майже неможливо.

Також треба проаналізувати юридичну історію квартири. Раптом вона була і є предметом судового процесу, а від Вас це ретельно намагалися сховати?

І останнє – передаючи готівку, зафіксуйте цей факт нотаріально. Здається, дрібниця, але важлива.

Загалом саме у дрібницях ховається секрет вдалої купівлі житла. Краще робити все повільно, ніж потім шукати гроші на суди.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Преимущества совместного путешествия

31.03.2014
thinkstockphotos.com - iStockphotoЛюбое путешествие – это большая радость, ведь что еще будет делать нас счастливыми, как не...
Подробнее...

Бытовая химия: польза или вред?

17.06.2014
household chemicalsНесомненно, бытовая химия – это одно из достижений цивилизации. Едва ли кто-то сможет...
Подробнее...

Приватний чи державний нотаріус - обирати Вам!

04.12.2014
kak vybrat horoshego notariusaНа сьогоднішній день, існують як державні нотаріуси, так і приватні. У цьому випадку треба...
Подробнее...

Как снять квартиру без посредников?

31.05.2017
аренда квртирыНа данный момент сдать квартиру в аренду или наоборот, арендовать недвижимость очень просто....
Подробнее...

Во Львове через интернет-банкинг можно воспользоваться госуслугами

22.06.2015
fe0469c41bc81bb72fe6c731cd 4f440580В городе Льва появилась новая возможность проверить свою личность с помощью интернет-банкинга....
Подробнее...