Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як розпізнати шахраїв при купівлі нерухомості?

Купівля нерухомостіНа жаль, активність на ринку нерухомості і бажання людей купувати квартири спричинилося до активізації шахраїв. І сьогодні вони діють настільки професіонально, що людина навіть не помічає з ким вона має справу. А коли розуміє – вже пізно. Тому спеціалісти радять ретельно перевіряти кожен етап процесу купівлі-продажу нерухомості. Це допоможе вчасно виявити шахраїв і розірвати з ними усілякі контакти.

Купівля квартири – крок, безумовно, важкий і відповідальний. Сьогодні українці, вже знайомі з проблемами і скандалами ринку первинного житла, вирішують уберегтися від потенційних ризиків і придбати нерухомість на вторинному ринку. Чесно кажучи, вторинний ринок має не менше проблем, ніж первинний. Тому розслаблятися не на секунду не можна.

Як зберегти свої гроші від шахраїв?

Юристи рядять хоча б у загальних рисах дізнатися про процес купівлі-продажу нерухомості. Недостатньо знати про договір і про обмін «гроші-квартира», треба «поринути» у специфіку цього складного процесу. Так, бажання забивати власну голову проблемами нерухомості абсолютно немає, але що робити, коли хочеться мати придбати квартиру законним шляхом і без казусів.

По-перше, продаж квартир Львів, у Києві чи у будь-якому іншому місті нічим не відрізняється. Тобто дані поради на всі випадки життя, а точніше – на всі випадки купівлі нерухомості.

Отже,  визначившись з продавцем, треба з ним обов’язково зустрітися, щоб перевірити як паспорт особи, так і документи на квартиру. Важливо переконатися у тому, що нерухомість купується у справжніх людей зі справжніми документами.

Ми всі звикли приймати копію документів за запасний варіант. Тому і при придбанні нерухомості на копії інакше дивитися не варто. І якщо Вам відмовляються надати оригінали документів, замінюючи їх копіями, або вимагайте свого, або йдіть.

У наших реаліях квартира може мати декілька власників. А раптом один з них вирішив продати житло, а другий протестує проти цього? Таке трапляється, тому покупець, дізнавшись про декілька власників, повинен вимагати нотаріальну згоду всіх власників житла.

Звертайте увагу на дітей! Якщо неповнолітні діти у приватизації участі не брали, але були прописані у квартирі, може статися так, що вони підуть до суду з вимогою визнати нову приватизацію незаконною. Тоді суд має повне право виділити їм частину Вашої квартири. Бути власником частини житла не надто приємно.

Обов’язковий пункт: прописана у договорі реальна вартість житла. Якщо раптом угода анулюється, довести, що житло було куплене за суму, що значно відрізняється від заявленої в договорі, майже неможливо.

Також треба проаналізувати юридичну історію квартири. Раптом вона була і є предметом судового процесу, а від Вас це ретельно намагалися сховати?

І останнє – передаючи готівку, зафіксуйте цей факт нотаріально. Здається, дрібниця, але важлива.

Загалом саме у дрібницях ховається секрет вдалої купівлі житла. Краще робити все повільно, ніж потім шукати гроші на суди.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Аксессуары для ванной – неотъемлемая часть интерьера

24.05.2020
51В дизайне ванной комнаты не место лишним деталям, все элементы оформления должны быть...
Подробнее...

Стратегический консалтинг: разрабатывает стратегию для компании

22.06.2016
консалтинг Если Вы решили открыть компанию, Вам необходимо разработать стратегию. Стратегия – долгосрочный...
Подробнее...

Как найти работу за рубежом?

25.07.2015
работа за рубежомНестабильная ситуация в стране вынуждает людей искать работу за рубежом. На поиск новой работы...
Подробнее...

Как выбрать планшетный ПК?

19.02.2017
Планшетные ПК представлены на рынке в широком ассортименте десятками ведущих производителей.
Подробнее...

iPhone 6: главные преимущества нового смартфона

19.12.2014
g 4b30dba7fed33e99aebbef96f44e6bc2 standartНи для кого уже не новость, что компания Apple презентовала новую модель смартфона. Многие...
Подробнее...