Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як розпізнати шахраїв при купівлі нерухомості?

Купівля нерухомостіНа жаль, активність на ринку нерухомості і бажання людей купувати квартири спричинилося до активізації шахраїв. І сьогодні вони діють настільки професіонально, що людина навіть не помічає з ким вона має справу. А коли розуміє – вже пізно. Тому спеціалісти радять ретельно перевіряти кожен етап процесу купівлі-продажу нерухомості. Це допоможе вчасно виявити шахраїв і розірвати з ними усілякі контакти.

Купівля квартири – крок, безумовно, важкий і відповідальний. Сьогодні українці, вже знайомі з проблемами і скандалами ринку первинного житла, вирішують уберегтися від потенційних ризиків і придбати нерухомість на вторинному ринку. Чесно кажучи, вторинний ринок має не менше проблем, ніж первинний. Тому розслаблятися не на секунду не можна.

Як зберегти свої гроші від шахраїв?

Юристи рядять хоча б у загальних рисах дізнатися про процес купівлі-продажу нерухомості. Недостатньо знати про договір і про обмін «гроші-квартира», треба «поринути» у специфіку цього складного процесу. Так, бажання забивати власну голову проблемами нерухомості абсолютно немає, але що робити, коли хочеться мати придбати квартиру законним шляхом і без казусів.

По-перше, продаж квартир Львів, у Києві чи у будь-якому іншому місті нічим не відрізняється. Тобто дані поради на всі випадки життя, а точніше – на всі випадки купівлі нерухомості.

Отже,  визначившись з продавцем, треба з ним обов’язково зустрітися, щоб перевірити як паспорт особи, так і документи на квартиру. Важливо переконатися у тому, що нерухомість купується у справжніх людей зі справжніми документами.

Ми всі звикли приймати копію документів за запасний варіант. Тому і при придбанні нерухомості на копії інакше дивитися не варто. І якщо Вам відмовляються надати оригінали документів, замінюючи їх копіями, або вимагайте свого, або йдіть.

У наших реаліях квартира може мати декілька власників. А раптом один з них вирішив продати житло, а другий протестує проти цього? Таке трапляється, тому покупець, дізнавшись про декілька власників, повинен вимагати нотаріальну згоду всіх власників житла.

Звертайте увагу на дітей! Якщо неповнолітні діти у приватизації участі не брали, але були прописані у квартирі, може статися так, що вони підуть до суду з вимогою визнати нову приватизацію незаконною. Тоді суд має повне право виділити їм частину Вашої квартири. Бути власником частини житла не надто приємно.

Обов’язковий пункт: прописана у договорі реальна вартість житла. Якщо раптом угода анулюється, довести, що житло було куплене за суму, що значно відрізняється від заявленої в договорі, майже неможливо.

Також треба проаналізувати юридичну історію квартири. Раптом вона була і є предметом судового процесу, а від Вас це ретельно намагалися сховати?

І останнє – передаючи готівку, зафіксуйте цей факт нотаріально. Здається, дрібниця, але важлива.

Загалом саме у дрібницях ховається секрет вдалої купівлі житла. Краще робити все повільно, ніж потім шукати гроші на суди.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Две сим-карты больше неактуальны!

25.07.2016
Украинцы больше не хотят пользоваться двумя сим-картамиДве сим-карты теперь не нужны! Оказывается, украинцы больше не хотят платить за услуги связи...
Подробнее...

Виды и типы цифрового оборудования

19.02.2016
цифровое телевидениеТехнологии телевидения не стоят на месте. Ранее, сигнал ловился с помощью специальных комнатных...
Подробнее...

Кому и зачем нужна сувернирная продукция?

13.11.2019
сувенирная продукцияЧтобы ваша компания была успешной и прибыльной, вам, наверняка, придется столкнуться с рекламой...
Подробнее...

Покупка жилья в новостройках: целесообразно ли?

23.05.2014
def 11Задумываясь о приобретении жилья, для начала следует решить, каким оно должно быть – первичным...
Подробнее...

Женская сумка: о чем может рассказать?

14.03.2014
10287937 dc6f75b8Женская сумка – это уже давно не простой предмет гардероба, предназначенный для хранения вещей,...
Подробнее...