Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Біля Львова розгорнули польовий госпіталь

госпіталь Американські лікарі біля Львову розгорнули польовий госпіталь. У цьому польовому госпіталі зможуть отримати медичну допомогу ті, хто буде її потребувати в умовах війни. Про це заявив голова Львівської ОВА Максим Козицький. 

Очільник Львівщини заявив, що полігон буд розгорнутий за ініціативою міжнародної гуманітарної організації «Сумка Самарянина». Він відмітив, що обласна військова адміністрація буде всіляко сприяти розвитку цієї важливої ініціативи. 

Стало відомо, що одночасно госпіталь зможе прийняти 60 пацієнтів. У госпіталі буде працювати велика команда професіоналів – близько сотні медпрацвників. Частина медиків має досвід роботи у Ірані. Цікаво те, що все необхідне для роботи медики привезли самі. У госпіталі можна буде отримати медичну допомогу цілодобово. 

У госпіталі ви зможете отримати весь спектр медичних послуг – від хірургічної допомоги до акушерської. Послуги стаціонарні та амбулаторні. 

Також польовий госпіталь запрацює Яворівщині. Його розгорнуть Ізраільські медики. Максим Козицький відзначив, що українці – народ дуже сильний і стійкий, а така підтримка тільки пришвидшить нашу перемогу. Він подякував нашим справжнім друзям.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта