Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Новости Послаблення карантину у Львові

Послаблення карантину у Львові

кінотеатрЛьвів завжди вважався культурною столицею України. У ньому щорічно відбувалося безліч творчих заходів, театральних дійств та фестивалів місцевого та всеукраїнського масштабу. Громадське життя вирувало і висвітлювалось засобами масової інформації. Останнім часом через COVID-19 усі події відмінено або перенесено на майбутнє.

В середу зранку, 22 липня, керівницею міського штабу з прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові Галиною Слічною було повідомлено, що нарешті надано дозвіл на проведення у місті різних заходів, але з обов’язковим дотриманням обмежень, викликаних карантином.

Таке рішення було прийнято 20 липня на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ і НС. Згідно з ним, усі події у приміщеннях чи на вулицях міста повинні відбуватися таким чином, щоб на площі 5 кв.м. перебувало не більше 1 особи.

Як ви уже знаєте, загальний карантин продовжено до кінця липня. Є велика ймовірність того, що і у серпні він ще триватиме.

На сьогодні не рекомендують ще більше знімати карантинні обмеження на Львівщині, бо ж показник захворюваності і надалі перевищує допустимі межі більш як на 10%. Літні дитячі табори в місті поки що не працюють, а кафе та ресторанам і далі дозволено працювати лише до 23 години.

З 17 липня у Львові можна відвідувати кінотеатри та інші заклади:

  • Палац Культури ім. Г.Хоткевича;
  • Центр Довженка;
  • галереї;
  • молодіжний центр;
  • Органний зал.

Зали повинні бути заповнені не більше як наполовину, тут теж дійсна умова щодо 1 людини на 5 кв.м.

Хоча й незначні, але такі бажані послаблення дадуть можливість городянам та гостям міста долучитись до мистецького життя Львова.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта