Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Чому люди купують в Інтернеті?

Доска объявленийБлизько 2/3 населення України сьогодні є активними користувачами мережі Інтернет. Упродовж десятиліття ця цифра неухильно зростала, проте зараз дещо стабілізувалась. Як і всі, українці сидять у соціальних мережах, читають, дивляться серіали та роблять покупки онлайн.

Частка Інтернет-покупців навпаки почалась збільшуватися. Це пов‘язано з опануванням старшого покоління цієї функції, а також із тим, що будь-хто є потенційним покупцем. Звичайно, більшість замовлень роблять молоді люди через більшу освіченість, доступність та трошки забезпеченість. Проте серйозної різниці не відчувається. Можна зробити два висновки для продавців:

  • Людина, яка не купувала раніше товари онлайн, може легко перейти у сегмент покупців.
  • Процес «перетікання» буде затяжним та тривалим, бо немає певної цільової аудиторії, для якої можна було використати конкретні меседжі для залучення.

 

Продажі: на що звернути увагу

 

Найпопулярнішими товарами, які продаються на ринку є:

  • Побутова техніка;
  •  Одяг, взуття, аксесуари;
  •  Парфуми;

Категорію найнепопулярніших становлять:

  • Меблі;
  • Медикаменти;
  • Харчові продукти.

Кожна людина завжди буде робити дві речі: їсти та наводити чистоту (купатися, прати, мити підлогу і тд). Таким чином категорії їжа та побутова хімія будуть завжди популярні, хоча в Інтернет-магазинах вони не дуже популярні, на жаль.

За даними Держстату близько 50% витрачених грошей українців становлять саме продукти харчування. Таким вином, якщо є ідея відкрити Інтернет-магазин, то можна задуматися про харчову промисловість, бо вона набиратиме популярність більше і більше. 

Чому дошки оголошень корисні?

Дуже популярними стають додатки та сервіси, де люди можуть самостійно подавати оголошення безкоштовно або за символічну суму. Це вигідно не тільки для людини, а й для природи насправді. Людина подає товар на продаж, бо їй вона не потрібна, а викинути не хочеться, бо вона в гарному стані або просто шкода. Інша людина, яка потребує цю річ має змогу дати їй другий шанс, а ще й може навіть купити її дешевше, ніж у звичайному магазині.

Це також гарно для екологічного складника, бо використовується практика «reuse», що скорочує використання ресурсів для вироблення нових товарів та кількість речей, які просто залишаються на звалищах. Один із таких сервісів - sbo.ua - це сайт, де можна подати оголошення та зробити покупки самостійно у Львові. Сервіс зручний своїм різноманіттям товарів, послуг, цін. Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Зачем сортировать мусор?

04.11.2021
сортировка мусораНа данный момент, многие люди активно занялись таким делом как сортировка мусора. Несмотря на...
Подробнее...

Что может умный дом?

23.12.2019
умный домЧеловечество постоянно эволюционирует, что-то изобретает и открывает. Так мы не представляем...
Подробнее...

Как оформить визу в Сингапур?

18.12.2015
шенгенская визаЧтобы посетить некоторые европейские страны и страны, не входящие в Европейский Союз, Вам, в...
Подробнее...

Инфраструктурные вопросы, на которые нет ответов

15.04.2015
sfsdfsdf343434d323Во время приобретения недвижимости, покупатель обращает внимание на множество факторов, среди...
Подробнее...

Львов - культурная столица Украины

27.03.2014
303444 500nЛьвов – это культурная столица Украины. Место, привлекающее туристов со всего мира. В этом...
Подробнее...