Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Надзвичайний стан в Україні : що це може означати для громадян України ?

12867859

Фахівці вважають, що події в країні говорять лише про те, що українська влада просто не здатна вирішити ситуацію за круглим столом. Нажаль, думка протестуючих не враховується, тому можна спостерігати те, що ми зараз і спостерігаємо. Радикальне опір вирішив відповісти на ігнорування, а також на незаконні дії з боку « тітушек », а також силовиків. Всі силові дії були здійснені на київській вулиці Грушевського. Досі кожен українець може спостерігати дії, які там здійснюються. Фахівці припускають, що такий силовий метод відновлення справедливості та врегулювання ситуації може привести до надзвичайної ситуації в Україні. Як дане положення може відобразитися на громадянах України?

Багато українців стурбовані, оскільки вважають, що введення надзвичайної ситуації в Україні істотно обмежить їхні права і можливості. Отже, надзвичайний стан дає органам влади, а також правоохоронним органам необмежені повноваження. Що стосується громадян, то в цьому випадку вони будуть мати мінімальні конституційні права. Надзвичайний стан у країні також передбачає комендантську годину, особливий режим для в'їзду і виїзду з країни, а також обмежені можливості з переміщення в самій по країні. Також можуть оглядатися особисті речі, які знаходяться безпосередньо під час обшуку у людини, а також у службовому місці або безпосередньо в житло тієї чи іншої людини. Під час НП можуть ввести заборону на засоби масової інформації.

Жителі країни де введено ПП не можуть на цьому етапі змінювати місце проживання. Жителів України віком до 35 років можуть відправити на полігони для проходження курсів щодо першої медичної допомоги. Це робиться для того щоб максимально зменшити кількість людей на Майдані.

Тэги: Законы


Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта