Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Дизайн фасаду з пінополістиролу

unnamedПід фасадом розуміють зовнішню, зазвичай вертикальну сторону будівлі. Від інших стін фасад відрізняється розміром і формою, обробкою зовнішньої поверхні, положенням, обрисом прольотів і рельєфністю.

Такі елементи будівлі як карниз, бордюр, опора, п'ята або ніша виступають в якості рельєфу. Підпори, колони і склепінні ніші, а також лоджії не тільки прикрашають дизайн фасаду, але і створюють враження додаткового, прозорого покриву фасаду. Крім того, дизайн фасадів підкреслюють всілякими виступаючими архітектурними елементами, такими як віконні ніші, зовнішні сходи, ліпні орнаменти, скульптура і живопис.

Сьогодні технології і матеріали дозволяють архітекторам по-новому поглянути на оздоблення фасаду. Такий широко вживаний матеріал, як пінополістерол, володіє чудовими теплоізоляційними властивостями, стійкий до температурних перепадів більш 100C, майже не вбирає вологу. Його використовують не тільки в практичних, але і в декоративних цілях. Для фасадів зазвичай беруть матеріал марки ПСБ-С 25 ЕТ. Завдяки своїй щільності 35-50 кг / м3, яка дає можливість створення складних елементів, пінополістирол марки ПСБ-С 50 ЕТ ідеально підходить для виготовлення фасадного декору з застосуванням облицювальної цегли.

Поява пінополистерола в сфері обробки фасадів істотно здешевило будівництво, а також позитивно позначилося на времязатратах. Цей матеріал дозволяє архітекторам і дизайнерам створювати унікальні та ексклюзивні рішення фасадних декорів, тому кожен фасад виглядає особливо і не походить на інші. Ліпний орнамент з гіпсу, поширений раніше, має ряд недоліків: ламкість, короткий термін служби, а також нестійкість до опадів. Крім того, непроста установка, додатковий каркас, людський фактор говорять не на користь гіпсу. Найкраще для облицювання фасаду використовувати камінь, який в умовах промислового середовища, забезпечить більшу довговічність. З іншого боку, працювати з каменем дуже дорого, це важкий матеріал і складний в роботі, а також вимагає більш дорогий і міцної підсистеми. Полістирольні елементи значно прискорюють процес будівництва і знижують витрати. Вироби з полістиролу мало важать, не пропускають вологу, легко і без проблем монтуються. Даний матеріал робить можливим створення різноманітних форм всіляких квітів, що в свою чергу, ставить унікальний стиль старовинних будівель, а новобудов надає унікальний характер.

unnamed 1

Погляньте на фото фасадів із застосуванням архітектурних форм з пінополістерол, виготовлених за індивідуальними замовленнями. Їх дизайн завжди поєднуватися з внутрішнім світом того чи іншого будинку або будинку.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Выбираем компьютер для работы правильно

27.01.2019
компьютерНа данный момент ассортимент компьютерной техники чрезвычайно велик. Это приводит к тому, что...
Подробнее...

Как оформить кредит без работы?

01.11.2018
кредит онлайнНа данный момент многие задаются вопросом относительно того как оформить кредит без постоянной...
Подробнее...

Зачем нужен снегоход?

01.04.2014
ccf3df2933181e7a15ba8f4787e58a53По современному телевидению чего только не показывают: водные гонки на снегоходах, прыжки через...
Подробнее...

Узнайте о популярных видах телевизоров

03.12.2015
36691Решив приобрести телевизор и ознакомившись с ассортиментом, невольно теряешься во всем...
Подробнее...

Защита от пожара на предприятии

18.08.2020
ПожарВо время проектировки любого здания важную роль играет продумывание и разработка систем пожарной...
Подробнее...