Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Дизайн фасаду з пінополістиролу

unnamedПід фасадом розуміють зовнішню, зазвичай вертикальну сторону будівлі. Від інших стін фасад відрізняється розміром і формою, обробкою зовнішньої поверхні, положенням, обрисом прольотів і рельєфністю.

Такі елементи будівлі як карниз, бордюр, опора, п'ята або ніша виступають в якості рельєфу. Підпори, колони і склепінні ніші, а також лоджії не тільки прикрашають дизайн фасаду, але і створюють враження додаткового, прозорого покриву фасаду. Крім того, дизайн фасадів підкреслюють всілякими виступаючими архітектурними елементами, такими як віконні ніші, зовнішні сходи, ліпні орнаменти, скульптура і живопис.

Сьогодні технології і матеріали дозволяють архітекторам по-новому поглянути на оздоблення фасаду. Такий широко вживаний матеріал, як пінополістерол, володіє чудовими теплоізоляційними властивостями, стійкий до температурних перепадів більш 100C, майже не вбирає вологу. Його використовують не тільки в практичних, але і в декоративних цілях. Для фасадів зазвичай беруть матеріал марки ПСБ-С 25 ЕТ. Завдяки своїй щільності 35-50 кг / м3, яка дає можливість створення складних елементів, пінополістирол марки ПСБ-С 50 ЕТ ідеально підходить для виготовлення фасадного декору з застосуванням облицювальної цегли.

Поява пінополистерола в сфері обробки фасадів істотно здешевило будівництво, а також позитивно позначилося на времязатратах. Цей матеріал дозволяє архітекторам і дизайнерам створювати унікальні та ексклюзивні рішення фасадних декорів, тому кожен фасад виглядає особливо і не походить на інші. Ліпний орнамент з гіпсу, поширений раніше, має ряд недоліків: ламкість, короткий термін служби, а також нестійкість до опадів. Крім того, непроста установка, додатковий каркас, людський фактор говорять не на користь гіпсу. Найкраще для облицювання фасаду використовувати камінь, який в умовах промислового середовища, забезпечить більшу довговічність. З іншого боку, працювати з каменем дуже дорого, це важкий матеріал і складний в роботі, а також вимагає більш дорогий і міцної підсистеми. Полістирольні елементи значно прискорюють процес будівництва і знижують витрати. Вироби з полістиролу мало важать, не пропускають вологу, легко і без проблем монтуються. Даний матеріал робить можливим створення різноманітних форм всіляких квітів, що в свою чергу, ставить унікальний стиль старовинних будівель, а новобудов надає унікальний характер.

unnamed 1

Погляньте на фото фасадів із застосуванням архітектурних форм з пінополістерол, виготовлених за індивідуальними замовленнями. Їх дизайн завжди поєднуватися з внутрішнім світом того чи іншого будинку або будинку.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Выбор зимних шин: 5 основных ошибок

01.10.2019
зимняя резинаНе за горами зима, поэтому самое время приступить к выбору зимних шин. На данный момент...
Подробнее...

Влияние картин на людей

11.04.2015
5848На сегодняшний день считается своеобразным признаком хорошего тона наличие в доме настоящих...
Подробнее...

Как выбрать страну и клинику для лечения за границей

24.09.2015
лечение за границейК сожалению, различные жизненные факторы могут негативно влиять на здоровье человека. Вследствие...
Подробнее...

Что посмотреть во Львове за 2 дня?

08.11.2019
ЛьвовОчень часто время на посещение того или города чрезвычайно ограничено. К примеру, если вы хотите...
Подробнее...

Ремонт квартиры под ключ: преимущества и недостатки

18.01.2018
ремонтРемонт в квартире – ответственный и очень трудоемкий процесс. Тем не менее, технологии не стоят...
Подробнее...