Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Кількість українців, які користуються Інтернетом, зростає

-098767890--876Комітет ІнАУ з питань інтернет-реклами оголосив дані досліджень інтернет-аудиторії України. Згідно з цими даними, на початок 2-го півріччя 2012 року 17,6 млн. жителів України віком від 15 років і більше регулярно користуються Інтернетом.

При цьому, за даними дослідження, Інтернетом щодня користуються 12,2 млн українців без урахування дітей. Найбільший відносне зростання спостерігається в західному регіоні України, у старшій віковій категорії. Основне зростання інтернет-аудиторії відбувається за рахунок сільських жителів. Сільські жителі також є лідерами і серед користувачів мобільного Інтернету — майже половина (42%) абонентів мобільного інтернет-доступу в Україні проживають у сільській місцевості.

Щодо даних за 2013 рік, то кількість користувачів мережі Інтернет в Україні у ІІІ кварталі минулого року становила 5,76 млн осіб (дані УНН, Державної служби статистики України). Із загальної кількості Інтернет-користувачів домашні абоненти становлять 5,279 млн. Також було проведено опитування, згідно з яким у 2013 році половина дорослого населення України користується Інтернетом.

Нагадаємо, в рейтингу країн за рівнем використання Інтернету Україна посіла 109 місце. Зокрема, доступ до мережі в країні мають 33,7% осіб. За даними Міжнародного союзу електрозв'язку, Ісландія є країною з найбільшою часткою Інтернет-користувачів (96% населення). Також серед країн-лідерів – Норвегія, Швеція, Данія та Нідерланди. Найменший рівень охоплення Інтернетом Еритреї (0,8 %), Східного Тимору (0,9 %), М'янми (1,1 %). Якщо розглядати в розрізі цього питання ситуацію серед найближчих сусідів України, то Польща посідає 46 місце і має рівень охоплення Інтернетом на рівні 65%, Росія посідає 69 місце з рівнем охоплення 53,3%.

Як ми бачимо все більше і більше молодих людей користуються інтернетом. Покупки в інтернеті стали звичним ділом. Сторінки брендів збирають аудиторію, що дорівнює населенню обласного центру. Отож, всі розуміють, що ведення бізнесу в інтернеті — це вигідна справа. Над таким завданням як створення сайтів у Львові працює велика кількість професійних веб-студій, адже попит на такий продукт як веб-сайт зростає і зростає.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

В Европу за покупками!

21.09.2014
2875Европа – многие туристы едут туда не только достопримечательности посмотреть и лучше узнать...
Подробнее...

Чем питаются украинцы в 2016?

11.07.2016
Что едят украинцы?Сейчас украинцы стали реже употреблять магазинную еду, теперь они посещают рынки: на них,...
Подробнее...

Как выбрать идеальный ноутбук?

23.03.2014
vybor noutbukaПерсональный компьютер стал для нас, современных жителей, настолько привычной вещью, что...
Подробнее...

С чем носить белые джинсы-клеш: 5 удачных идей

20.03.2018
belie-dzhinsy-kleshДжинсы-клеш – модель, которая внезапно захватила все модное пространство в 2017 году и по...
Подробнее...

Уютный зимний декор: какой он?

26.11.2016
зимний декорНе за горами зима, поэтому многие дизайнеры настоятельно рекомендуют задуматься относительно...
Подробнее...