Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество До будівництва лікарні в Дрогобичі долучилася Польща

До будівництва лікарні в Дрогобичі долучилася Польща

госпітальНаразі, медична сфера працює на всі 100%. Нажаль, з моменту повномасштабного вторгнення росії на територію України, дуже багато людей загинули і зазнали фізичних травм. Медики роблять все можливе, щоб допомогти кожному, але іноді просто не вистачає край необхідних потужностей. 

PAP отець Мечислав Пузевич з Люблінського волонтерського центру, який залучений до будівництва реабілітаційного шпиталю у Дрогобичі в Україні наголосив, що наразі  є нагальна потреба в існуванні центру, де могли б відновлюватися цивільні та військові.

Засновник Волонтерського центру в Любліні о. Мечислав Пузевич звернув увагу на те, що наявність реабілітаційного госпіталю необхідна через велику кількість поранених на війні. 

«Потреба в центрі, де цивільні та військові могли б одужувати, є вкрай нагальною, адже лікарні, прооперувавши пацієнтів, виписують їх якнайшвидше, щоб прийняти наступного пораненого», - розповів священнослужитель.

Він також розповів про те, що кілька десятків людей, уже проходять лікування у тимчасово створених умовах  у приміщені «Карітасу», яке знаходиться в Дрогобичі. 

«Першу допомогу, невідкладну, їм надали в інших лікарнях. Тут відбуватиметься їх подальша реабілітація», - розповів священник.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта