Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество У Львові з'явиться сучасна університетська клінічна лікарня

У Львові з'явиться сучасна університетська клінічна лікарня

лікарня ЛьвівНаразі МОЗ активно працює над створенням в Україні університетських клінік. Зараз йдуть роботи та припрацювання механізмів ефективної передачі Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті під управління Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Як стало відомо, у Львові з'явиться сучасна і потужна університетська клінічна лікарня. Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров'я зустрівся з керівництвом лікарні, керівництвом департаменту хорони здоров'я Львівської ОДА та членами правління Укрзалізниці. На цій зустрічали обговорювалися організаційні моменти. 

– Створення потужних університетських лікарень є вимогою часу. Сьогодні ми детально вивчаємо формати, за якими лікарня Львівської залізниці може стати базою для створення університетської лікарні під управлінням Львівського медуніверситету, – розповів міністр Віктор Ляшко.

Лікарня стане клінічною базою. На цій базі буде йти підготовка студентів, інтернів, курсантів. Також вона буде надавати високоспеціалізовану медичну допомогу. Міністр охорони здоров'я також наголосив, що лікарня потребує певної модернізації. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта