Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество Львів'ян просять про допомогу дітям, які залежать від підтримки дихання

Львів'ян просять про допомогу дітям, які залежать від підтримки дихання

благодійність Наразі, в цей складний час хворі люди потребують як ніколи допомоги. Хвороби нікуди не ділися, тому вони потребують лікування. Не виключенням є і дітки, які залежні від підтримки дихання. Лікування дороге, тому небайдужих львів'ян просять про допомогу. 

Львів'ян закликають долучитися до допомоги дітям, які залежать від підтримки дихання. Попередні розрахунки показали, що на одну дитину благодійникам потрібно 200 тисяч гривень. 

Благодійний фонд «Крила надії» розпочав збір на потреби дітей, яким необхідна киснева підтримка вдома. Про це розповіла керівниця фонду Наталія Ліпська. 

«У нашого фонду приблизно 60 підопічних, які перебувають на дихальній апаратурі вдома. Якщо діти з ШВЛ забезпечені генераторами, то ці діти не мають рішення на випадок, якщо у місті зникне світло. Це діти і дорослі після перенесеної коронавірусної інфекції, діти з муковісцидозом. Частина з них виїхала, а частині – ні." – розповіла керівниця фонду Наталія Ліпська. 

Благодійний фонд хоче знайти технічне вирішення питання на випадок, якщо у місті не буде світла. Вирішення питань буде різне, тому що деякі люди живуть в квартирах, деякі – в приватних будинках. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта