Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество У Дрогобичі збирають матеріал, щоб виготовити свічки для ЗСУ

У Дрогобичі збирають матеріал, щоб виготовити свічки для ЗСУ

ДрогобичНаразі кожен українець допомагає тим, чим може. Так, у Дрогобичі наразі збирають матеріал для того, щоб виготовити свічки для ЗСУ. 

Стало відомо, що Молодіжна рада у Дрогобичі розпочала збір матеріалів для виготовлення окопних свічок для ЗСУ. Про це повідомили у Фейсбуці пресслужба Дрогобицької міської ради. 

"З настанням холодів часто на нульових позиціях наші воїни не мають можливості зігрітись чи підігріти собі їжу. Відтак, є потреба у матеріалах для виготовлення: консервовані банки (невисокі та чисті); картон; недопалки свічок та парафін. Також можна приносити вже готові окопні свічки" – йдеться у повідомленні.

Тому, якщо у вас є такі матеріали, ви можете допомогти нашим захисникам. Матеріали приймають у 105 кабінеті Дрогобицької міської ради. Збір буде тривати до 11 жовтня. 

"Окопна свічка допомагає військовим освітити бліндаж або укриття, підсушити одяг, зігрітися чи приготувати їжу. Окопна свічка може врятувати життя людей у підвалах, які залишилися без електро- та газопостачання. Такі свічки важко загасити вітром, вони не бояться вологи, їх можна запалювати не один раз" – додали у міськраді Дрогобича.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта