Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество Малюнки львівських школярів відтворять на шкарпетках

Малюнки львівських школярів відтворять на шкарпетках

конкурс дитячих малюнківУ Львові стартував новий дитячий конкурс «Малюємо перемогу». Триватиме він до 30 листопада 2022 року. Конкурс проводить компанія DUNA. Компанія пообіцяла, що малюнки переможців нанесуть на шкарпетки і виставлять їх на продаж. 

Нещодавно стало відомо, що компанія DUNA проводить конкурс серед дитячих малюнків. Конкурс буде тривати до 30 листопада 2022 року. Малюнки дітей, які переможуть у цьому конкурсу будуть перенесені на шкарпетки і виставлені на продаж. 

Стати автором малюнку для шкарпеток можуть діти віком від 3 до 18 років. Роботи можна відсилати до 30 листопада на електронну адресу компанії. Після завершення конкурсу комісія обере 10 переможців. Після цього роботи будуть виставлені в торговому центрі «Вікторія Гарденс». 

Переможців будуть обирати за кількома віковими категоріями – від 3 до 10 років, а також від 11 до 18 років включно. Для обрання переможців конкурсу будуть враховуватися кількість вподобань під малюнком у соціальних мережах. Дитина, яка хоче взяти участь у конкурсі може розміщати будь-яку кількість малюнків. 

Результати конкурсу будуть відомі 10 грудня. Ці малюнки будуть використані у нових дизайнах шкарпеток компанії DUNA. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта