Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество Як заклади профтехосвіти Львівщини допомагають ЗСУ?

Як заклади профтехосвіти Львівщини допомагають ЗСУ?

допомога ЗСУНаразі кожен українець допомагає Україні так як може і вміє. Не виключенням є і заклади профтехосвіти Львівщини. З початку повномасштабного вторгнення вони допомагають ЗСУ. 

Заклади профтехосвіти Львівщини від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну допомагають ЗСУ. Пресслужба Львівської ОВА повідомила, що учні професійно-технічних училищ та коледжів шиють аптечки, готують їжу та виготовляють для фронту оборонний інвентар. 

Про це під час брифінгу у медіацентрі «Україна» розповів Іван Пикус, начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти департаменту освіти і науки Львівської ОВА.

«З перших днів війни ми робимо багато як в частині виготовлення оборонного інвентарю – це і протитанкові їжаки, і різні оборонні споруди, якими могли забезпечити наші електрозварники, - так і в частині забезпечення інших потреб, - зокрема, продуктами харчування (булочки, які пекли кухарі). Тобто, сьогодні ця допомога продовжується, заклади вже індивідуально задовольняють ті потреби, які до них надходять з фронту», - розповів Іван Пикус.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта