Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество У Львові будуть вчити, як обороняти Україну

У Львові будуть вчити, як обороняти Україну

тренінгУ Львові 1 жовтня об 11:00 буде проведений тренінг на військову тематику в рамках проекту «Як підготуватися до оборони країни?». Усі охочі зможуть зареєструватися на відвідування цього тренінгу. 

У Львові й жовтня об 11 годин ранку пройде тематичний військовий тренінг. Данну подію організували волонтери «Благодійного фонду Сергія Притули». Нагадаємо, що це вже не перший тренінг, який організовують волонтери. Тренінг пройде у рамках проекту «Як підготуватися до оборони країни?».

Реєстрація на тренінг буде тривати до 29 вересня 20:00. Деталі про місце проведення вибраним учасникам скажуть згодом додатково. Під час реєстрації необхідно буде внести благодійний внесок.  

Вести тренінг буде військовий ССО на позивний «Кондор». Військовий розповість, що треба вивчити до служби у війську, а також що потрібно знати і вміти родичам військовослужбовців. На тренінгу розберуть і питання натівських стандартів в українській армії. Орієнтовна тривалість тренінгу – 2 години. 

Нагадаємо, за 600 мільйонів гривень, зібраних українцями, фонд Сергія Притули купив доступ до бази даних супутникових знімків для української армії. Завдяки українськім людям і внескам громадян із інших країн благодійний фонд також придбав вже дуже багато речей, які дуже потрібні нашій армії і захисникам. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта