Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество До Львова прибули тварини-переселенці, які шукають домівку

До Львова прибули тварини-переселенці, які шукають домівку

тварини Нажаль, під час війни багато тварин залишились без дому і свої власників. Багато людей були вимушені залишити у тимчасових прихистках своїх тварин. Так, стало відомо, що до львівського притулку «Домівка врятованих тварин» прибули чотирилапі друзі  з Харкова і Миколаєва. 

Війна вплинула не тільки на людей, але й на тварин. Багато тварин залишилися без домівки та своїх господарів, тому потребують допомоги людей. Наразі, до Львова прибули тварини-переселенці, яким активно шукають новий дім. 

Зараз тваринам потрібна допомога і любляча сім'я. Всі охочі можуть приєднатися до надання допомоги. Евакуйованих тварин з початку повномасштабної війни росії проти України приймає притулок, який розташований на території регіонального ландшафтного парку «Знесіння». 

«Домівка врятованих тварин» загалом вже допомогла понад двом тисячам котів та собак. Орест Залипський, керівник притулку, розповів, що близько 500 тварин були прилаштовані у Львові, а 1500 тварин переправили за кордон. 

Зараз до притулку приїхали тварини із Харкова та Миколаєва, тому він потребує допомоги небайдужих. Наразі, найбільша потреба у переносках і кормах. Для фінансової допомоги можна зробити внесок по визначеним реквізитам. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта