Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество До Центрі підтримки тимчасово вимушених переселенців у Львові вже звернулося понад 2 000 людей

До Центрі підтримки тимчасово вимушених переселенців у Львові вже звернулося понад 2 000 людей

переселенці ЛЬвівНаразі, Львів став місцем для прихистку багатьох людей зі всієї України. Понад 2 тисячі людей, які тікали від війни і залишилися у Львові звернулися до Центру підтримки тимчасово вимушених переселенців. Звертаємо увагу, що отримати допомогу можна як у офісі Центру так і онлайн або по телефону. 

Львов став тим містом, котрий прийняв багато тимчасово вимушених переселенців. Саме тут працює Центр підтримку, куди можуть звернутися абсолютно всі, хто вимушений був рятуватися від війни та залишати свій дім.  В онлайн режимі та по телефону можна отримати допомогу щодо працевлаштування, юридичної консультації та соціальних виплат. 

Богдана Яремчук, в.о. керівника управління персоналом ЛМР розповіла, що найбільше звернень надходить щодо працевлаштування. За такою допомогою звернулося біля 300 людей  по телефону, та 700 людей очно. 

Зі всіх звернень, вже 10% людей працевлаштовані. Нажаль, Богдана Яремчук каже про те, що не всі люди відповідально відносяться до тих вимог, які ставляться перед ними. Так, багато людей отримують контакти потенційних роботодавців і не телефонують їм. Це може затягувати процес для інших людей чи залишати їх можливості працювати і заробляти гроші. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта