Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество Львів буде допомагати у відбудові багатоповерхівки в Гостомелі

Львів буде допомагати у відбудові багатоповерхівки в Гостомелі

ГостомельНажаль, з початку повномасштабної війни росії проти України,  майже всі міста зазнали пошкоджень, руйнувань і втрат серед людей. Не виключенням є і міста у Київській області. Стало відомо, що Львів буде допомагати у відбудові багатоповерхівки в Гостомелі. 

Нещодавно стало відомо, що Львів вирішив допомагати у відбудові багатоповерхового будинку у Гостомелі. Олексій Кулеба, очільник Київської ОВА розповів, що Львів допоможе відбудувати багатоповерхівку у військовому містечку Гостомеля на Київщині, яка була зруйнована окупантами. 

Гостомель – це військове містечко, яке розташовано на Київщині поряд із аеродромом «Антонов». Нагадаємо, що саме на цей аеродром намагалися висадитися і захопити російські окупанти на початку повномасштабної війни. Наразі місто Гостомель повністю зруйноване, а більшість будинків доведеться демонтувати. 

Андрій Садовий розповів, що один із будинків відбудує Львів. Він також запевнив, що роботи будуть виконані до осені 2022 року. Також влада міста Львова допоможе облаштувати тимчасове модульне містечко. 

"Протягом двох тижнів команда львівського водоканалу облаштовуватиме всі комунікації та благоустрій для тимчасового містечка в Гостомелі. Тут житимуть місцеві, чиї будинки зруйнували російські ракети", – зазначив Садовий.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта