Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество Львівщина вирішила вкласти більше грошей у житло ВПО

Львівщина вирішила вкласти більше грошей у житло ВПО

ВПОНажаль, з початку повномасштабної війни, яку розпочала рф багато людей були вимушені покидати свої домівки, щоб жити в безпечніших місцях. Для багатьох українців таким місцем став Львів. Статистика показує, що багато українців жили або живуть саме у Львові. 

Влада Львова робить все можливо, щоб забезпечити людей, які були вимушені покинути свої домівки, комфортним житлом. Так, нещодавно стало відомо, що обласний бюджет виділить ще 52 мільйони гривень на створення 621 місця для проживання ВПО. Про це розповів керівник Львівської обласної військової адміністрації на своїй сторінці Фейсбук. 

«Ці кошти – для збільшення фінансування Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області, у межах якої ремонтуємо гуртожитки та інші будівлі, які не потребують великих капіталовкладень та дозволять переселити вимушених переселенців зі шкіл, щоб відновити очне навчання», – зазначено у дописі Максима Козицького.

У підсумку, в межах цієї програми має бути 20 відремонтованих закладів, придатних до заселення. В деяких приміщеннях ремонт вже розпочато.  Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта