Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество Львівські підприємці, які допомагають переселенцям і підтримують армію, отримають пільги від мерії

Львівські підприємці, які допомагають переселенцям і підтримують армію, отримають пільги від мерії

бізнесВся країна зараз переживає нелегкий і трагічний час. Бізнес, який не зупинив свою роботу став ключовим наразі для збереження економіки. Незважаючи на це, майже всі підприємці також активно допомагають армії і переселенцям. Мерія Львова вирішила віддячити львівським підприємцям. Вони отримають пільги від мерії. 

Андрій Москаленко, заступник Голови Львівської міськради розповів, що мерія обіцяє надати пільги усім підприємцям, які зараз працюють, а також допомагають переселенцям і підтримують армію. 

Він також розказав, що з першого дня війни багато підприємців стали активно допомагати усім, хто потребує цієї допомоги. Наприклад, вимушеним переселенцям, а також армії. Сам факт діючого бізнесу в регіоні має ключову роль, так як завдяки таким підприємцям є змога підтримувати економіку країни. 

Наразі, деякі заклади громадського харчування перепрофілювалися і стали годувати волонтерів, вимушених переселенців, військових. Влада міста ухвалила рішення, що заклади, які знаходяться у приміщеннях комунальної власності не нараховувати орендної плати. Іншим закладам нараховуватимуть за ставкою 0,5%. 

Андрій Москаленко також пообіцяв, що вже в найближчі дні детальніше пропрацюють модель підтримки малого та середнього бізнесу у Львові. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта