Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество На Львівщині вогонь знищив тонну зерна

На Львівщині вогонь знищив тонну зерна

пожежаУ селі Немирів, Яворівського району через пожежу було знищено тонну зерна та сорок курей. Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Львівській області. 

Головне управління ДСНС у Львівській області повідомило про пожежу у селі Немирів Яворівського району. Через пожежу біло знищено тонну зерна та понад сорок курей. 

Пожежа трапилася 27 серпня 2022 року о 9:59. Саме у цей час до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у селі Немирів Яворівського району. 

Коли на місце пожежі прибули пожежники, господарська будівля була вже вся охоплена вогнем. Діяти потрібно було негайно, так як була висока ймовірність того, що вогонь перекинеться на сусідні будівлі. 

На щастя працівникам пожежної служби вдалося локалізувати пожежу. Об 11:23 пожежа була повністю ліквідована. Пожежа виникла в дерев'яній будівлі, розміром 15*5 м. 

Вогонь повністю знищів господарську будівлю, господарській інвентар, електроінструмент, 1 тонну зерна. Через високу температуру та задимленість загинуло більше 40 курей. Курник знаходився поруч з будівлею, яка горіла. 

Наразі причину виникнення пожежі встановлюють.  Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта