Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество На Львівщині запропонували робити укриття у вигляді будинків гобітів

На Львівщині запропонували робити укриття у вигляді будинків гобітів

укриття Наразі багато міст та населених пунктів знаходяться під постійною небезпекою. Тому влада всерйоз розмірковує над тим, що зробити, щоб максимально захистити своє населення від можливих ракетних ударів чи інших небезпек з боку рф. Так, на Львівщині було запропоновано зробити укриття у вигляді будинків гобітів. 

Наразі багато міст розробляють планування укриттів на вулиці, щоб абсолютно кожен українець мав змогу заховатися у разі небезпеці та врятувати своє життя. Так, на Львівщині креативно підійшли до цього питання. Там запропонували зробити укриття у вигляді будинків гобітів. 

Такий варіант укриттів запропонувала місцева компанія. Цю ідею вона вже запатентувала. Оригінальна концепція у вигляді нір гобітів, фантазійного народу з книжок Джона Рональда Руела Толкіна. 

За словами авторів проекту, технологія «Будинок Гобіта» вже пройшла необхідні випробування і готова до використання. Такі модульні сховища дозволять забезпечити усі установи та школи укриттями, які не мають сховищ. 

Модулі виготовляють із бетону класу В35-В40. Це категорія особливо важких бетонів. Висота насипу буде становити 2,1 метр. В одному сховищі може перебувати від 8-146 осіб.   Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта