Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество Резніков знов закликал закрити небо після авіаудару по Яворівському полігоні

Резніков знов закликал закрити небо після авіаудару по Яворівському полігоні

Львів Нажаль маємо констатувати нову терористичну атаку з боку РФ. Міністр обороні Олексій Резніков  знову закликав НАТО закрити небо над Україною після російського авіаудару по Міжнародному центру миротворчості та безпеки у Львівській області. 

За словами Олексія Резніка, цей випадок – це нова терористична атака на безпеку та мир біля кордонів ЄС та НАТО. Треба негайно вживати рішучих дій, щоб зупинити це, а саме закрити небо над Україною.

Нагадаємо, що Резніков знов закликал закрити небо після авіаудару по Яворівському полігоні. Було відомо, що унаслідок цього авіаудару загинуло 35 людей та 134 людей отримали поранення (ред. дані уточнюються).

В США вважають, що російськи удари в Львові були ознакою того, що плани Росії не вдалися.  Спікер Пентагону також сказав про те, що закрите небо над Україною не врятувало би полігон від авіаудару. 

Також у США сказали, що такий акт тероризму міг бути проявом того, що Путін розчарований, що його війська не просуваються вперед. Саме тому він розширює та збільшує кількість цілей на які нападає та бажає нанести шкоду кожної частини України. Спікер Пентагону також доповів, що на полігоні не було жодного американського військовослужбовця, так як вони раніше виїхали із країни. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта