Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество У Львівскій області облаштували ще один центр для вимушених переселенців

У Львівскій області облаштували ще один центр для вимушених переселенців

переселенцыЛьвів та Львівська область стали прихистком для багатьох людей, які вимушені були тікати від війни. Наразі, дуже багато людей знаходиться саме у Львові та Львівській області. Влада міста та області робить усе можливе, щоб допомогти кожній людині. 

Так, стало відомо, що 3 квітня, у Львівській області облаштували ще один центр для вимушених переселенців. Максим Козицький, начальник Львівської обласної адміністрації розповів, що центр облаштований усім необхідним, а саме: є ліжка, подушки, матраци, постільна білизна, спальні мішки. 

Варто відзначити, що у Львові і Львівські області це вже не перший центр для вимушених переселенців. Так, 3 квітня ще облаштували один центр для вимушених переселенців. 

За словами Максима Козицького, багато людей не збиралося проживати у центрі тривалий період, але дуже потребували прихистка на два-три дні. Окрім можливості переночувати, люди у Координаційному штабі можуть отримати необхідні засоби особистої гігієни, їжу, медичну та психологічну допомогу. 

Скоро буде облаштований схожий центр на 400 місць. Нагадаємо, що 2 квітня, до Львова прибуло 400 вимушених переселенців із блокадного Маріуполя. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта