Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество У Львові буде працювати центр, де переселенці зможуть залишити дітей на декілька годин

У Львові буде працювати центр, де переселенці зможуть залишити дітей на декілька годин

діти переселенціВнутрішньо-переселені особи в Львові тепер зможуть залишати своїх дітей під наглядом на декілька годин. За цей час вони спокійно будуть мати можливість вирішити свої справи. У Львові буде працювати центр, де переселенці зможуть залишити дітей на декілька годин. 

Стало відомо. Що у Львові запрацює денний центр перебування для дітей-переселенців. Батьки зможуть залишити свої дітей у центрі щонайбільше на три години. За ними будуть наглядати волонтери-аніматори. Наразі, діє попередній запис. Про це  повідомила на своїй сторінці у фейбуку Галина Тузяк, директор львівського садочку №135.

«Якщо вам потрібно на кілька годин залишити з кимось дитину, щоб «побігати по справах» – до ваших послуг невеличкий «day care», де волонтери-аніматори зможуть наглянути за вашими дітьми. Ми розташовані в центрі, по вулиці Костя Левицького, точну адресу наші волонтери нададуть вам під час запису», – розповіла Галина Тузняк. 

Важливо зазначити, що залишити дитину можна буде не більше ніж на три години. Дітей не будуть годувати, а також влаштовувати денний сон. Центр приймає діток від 4 до 11 років. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта