Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество У Львові діти продають іграшки, щоб допомогти ЗСУ

У Львові діти продають іграшки, щоб допомогти ЗСУ

іграшкиНаразі, кожен українець працює на своєму фронті, щоб допомоги своїй державі. Долучилися до допомоги навіть дітки із Львова. Вони продають іграшки, щоб допомогти ЗСУ. 

Багато людей зараз роблять усе можливе, щоб підтримати свою державу. Дітки у Львові також не залишилися осторонь і вирішили допомогти країні. Так. У місті діти організували ярмарок свої іграшок. Усі отримані гроші з продажу свої іграшок вони передають на потреби Збройних Сил України.

Іграшковий ярмарок організували маленькі хлопчики дошкільного віку на вулиці Сім'ї Крушельницьких. Про це розповів директор Українського інституту книги Олександра Коваль.  

Вона розповіла, що ініціативу проявили маленькі хлопчики, віком 6-9 років. Спочатку вони продавали свої іграшки. Потім жителі Львова почали їм допомагати та приносити іграшки зі всього міста. 

За один лише день дітки виторгували 1200 гривень. Потім батьки дітей передадуть гроші на потреби ЗСУ. Тому можемо сміливо говорити, що кожен українець, і великий і маленький, вносить свій вклад у нашу спільну перемогу!

Нагадаємо, що це вже не перший випадок, коли дітки долучаються до збору коштів для ЗСУ. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта